Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinis šunelio prašymas (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki. Aš Bartas. Kol kas. Man 6 metai. Turėjau namus ir šeimininkę, kuri, deja, susirgo psichikos liga. Ji mane mylėjo, bet pradėjo nesuprasti. Aiškinau, kad viskas gali būti gerai, bet nesusikalbėjome. Girdėjau kalbas apie Nuarą ir eutanaziją, aiškinau, kad nenoriu, kad b

Sveiki. Aš Bartas. Kol kas. Man 6 metai. Turėjau namus ir šeimininkę, kuri, deja, susirgo psichikos liga. Ji mane mylėjo, bet pradėjo nesuprasti. Aiškinau, kad viskas gali būti gerai, bet nesusikalbėjome. Girdėjau kalbas apie Nuarą ir eutanaziją, aiškinau, kad nenoriu, kad būsiu geras, ištikimas ir mylintis iki grabo lentos... Aiškinau, kaip mokėjau, garsiai lodamas... Tada ėmė piktintis kaimynai, grasino policija, vėl bandžiau aiškinti, o mane mušė, kad tylėčiau... Kaip man paaiškinti?

Atsirado globėja, kuri, tikėjausi, taps mano šeimininke, todėl labai saugojau ją nuo visų aplinkinių... Lojau, nes kitaip nemoku. Bijojau, kad ir globėja mane atiduos Nuarui, o paskui... Patys suprantate, po Nuaro - mirtis. Todėl labai stengiuosi paaiškinti, kad noriu gyventi, būti geriausias draugas, niekada neišduoti... Loju... Saugau globėją nuo visų jos draugų ir pažįstamų, kad būtų tik mano. Kad gyvenčiau... Kad būtų įtikimiau, dantis parodau... Nesusikalbėjome... Dabar, kaip suprantu, belieka Nuaras. Nenoriu.

Kaip man paaiškinti, kad noriu būti geras, mylintis, išikimas, vienintelis, jei niekas nesupranta? Visai niekas. Čia mano paskutinis prašymas. Mane tuoj atiduos į Nuarą, o gal... Užmigdyti - taip žmonės švelniai vadina TAI, iš kur jau negrįžtama, nesvarbu, ar tu senas ir paliegęs, ar jaunas ir norintis būti geriausiu draugu. Tai tiek. Gal sudie, o gal iki susitikimo, mano žmogau.

Šunelis skiepytas, kastruotas.

+37069157743 Audronė (Šilutė); 868729275 Rasa

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt