Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 17d. 23:00

Pati liūdniausia katytė Delma

Kartais taip norisi, kad jie kalbėtų. Kad pasakytų kas jiems atsitiko, ką turėjo iškentėti, ką skauda ir dėl ko taip liūdi. Apie katytę žinome tik tiek, kiek papasakojo senas ž...

Kartais taip norisi, kad jie kalbėtų. Kad pasakytų kas jiems atsitiko, ką turėjo iškentėti, ką skauda ir dėl ko taip liūdi. Apie katytę žinome tik tiek, kiek papasakojo senas žmogus, tačiau ir jis pynėsi savo kalbose, kalbėjo neaiškiai, kažkur greičiausiai fantazavo. Senolis pasakojo, kad ten, kur jis gyvena daug benamių katinėlių, kad ši katytė atsirado per šalčius, juos pragyveno, vos ne tupėdama vienoje vietoje, kad po šalčių jis ją uždarė savo rūsyje, kad ji nėščia ir dėl to jam katytės labai gaila, todėl skambina mums ir prašo ją numarinti, kad nesikankintų. Jam taip atrodo geriau. Kai paklausėme kodėl geriau numarinti sveiką katę vėl ėmė sakyti kad jam jos gaila. Gyvūnų globėjai gailestį supranta kitaip. Skubėjome paimti katytės, įvertinti situacijos, kad senolis neįgyvendintų savo “gailesčio” supratimo. Pamatėme didžiulę storuliukę katytę, kuri tik gūžėsi ir slėpė galvytę. Taip, katytė storuliukė, todėl tikrai pamanėme kad neštukė, bet padarius echoskopiją išaiškėjo, kad katinukė nesilaukia, ji tiesiog....labai gerai buvo maitinta.


Va čia taip norėjos paklausti Delmos, kas gi tau atsitiko mažute, kodėl atsidūrei gatvėje, kas tave išmetė? Kas tave nuskriaudė? Delma tyli. Katytė labai graži, ilgesnio plauko, tačiau vėlgi neaišku dėl ko, kaip atsitiko, kad jai buvo pažeistas akies vokas? Kas ją nuskriaudė? Kas nuplėšė jos akytės viršutinį voką? Kad Delma skriausta, matome iš jos kūno kalbos – mažylė visą laiką gūžiasi ir slepia galvytę. Galime tik daryti prielaidą, kad Delmą augino mylintys žmonės, bet paskui kažkas atsitiko, gal mirė, gal pakliuvo į ligoninę, o artimieji tiesiog išmetė Delmą į gatvę. Kol nematėme katytės, galvojome, kad sterilizuosime Delmą ir paleisime atgal į gatvę, tačiau pamatę supratome, kad gatvė Delmai būtų tikrų tikriausia mirtis. Todėl šiuo metu Delma yra prieglaudoje. Katytei ieškome rūpestingų šeimininkų. Delma rami, gera, jauki, murkianti kačiukė. Jei jums pagailoi šio likimo nuskriausto padariuko ir galite Delmai suteikti savo namų prieglobstį, skambinkite 865244093, 865354521.

http://www.beglobis.com/
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt