Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavasarinė talka – reikia paramos sterilizacijoms!

Pilkutis
Pilkutis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vėlyvą rudenį viename kieme Lazdynuose, Erfurto g., laukinė katė atsivedė penkis kačiukus. Jeigu dar pamenate, tai šita istorija: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/35228....

Vėlyvą rudenį viename kieme Lazdynuose, Erfurto g., laukinė katė atsivedė penkis kačiukus. Jeigu dar pamenate, tai šita istorija: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/35228.
Tuomet viskas baigėsi labai sėkmingai, kačiukai buvo padovanoti, na, o katė-mama palikta kieme žiemoti. Visą žiemą mes ją ir kitas jos drauges-kolegas maitinome, prižiūrėjome, įkurėme jiems namelį. Atėjo pavasaris, tiksliau, labai šiltas vasaris. Po langais prasidėjo koncertai, oj, vienas kito gražesnis, skambesnis. Sunerimome: tuoj pasipils kačiukų.... skubiai, skubiai reikia gaudyt, sterilizuoti, kastruoti.

Ankstyvą šeštadienio rytą išėjome į kiemą gaudyti kates. Tikslas buvo pirmiausia pagauti pateles, kurios taip įnirtingai dainavo po langais.  Pastatėme gaudyklę, maisto. Komunikabiliausios draugės vis trinosi aplink, murkė, bet nei į rankas, nei į gaudyklę nelindo. O tokios mielos, tokios beveik naminės, ir va tau, prisiartinti arčiau metro nepavyksta. Staiga pastebėjome kitą klientę - piktčiurna juodai-balta katę, kurios net kiemo nuolatiniai gyventojai-murkaliai nepriima. Pastatėmė gaudyklę kelis metrus nuo jos, vualia, po poros minučių ji jau įlindo. Tai buvo ta pati katė-mama, kurios kačiukus rudenį išdovanojame. Nepasakosiu, kaip su ja kariavome, kaip bandėme įkelti į narvą (net teko dvi valandas praleisti traumoje, Vilniaus universitetinėje ligoninėje, sukandžiotam reikėjo perrišimų ir skiepo nuo pasiutligės...)... svarbiausia, jau tą pačią dieną ji buvo sterilizuota, ir, stebuklas, išgelbėjome šį kiemą dar nuo vienos kačiukų vados. būtų buvę keturi, ar net penki. Obuoliukai dar nejudėjo, todėl sterilizavome ramia sažine.
Katė ilsisi po operacijos, pasidarė dar piktesnė, diena naktį sėdi susigūžusi kampe. Po savaitės paleisime atgal į kiemą, nuo šiol ji su pakirpta ausyte, pilnavertė kiemo gyventoja.

Už sterilizaciją likome skolingi 90 Lt., dar 10 litų už vaistus (katytė sloguoja).
Kitą šeštadienį tęsime nuotykius, liko dar kaip minimum keturi pretendentai į kastracijas/sterilizacijas, labai reikia paramos ir juos sutvarkyti. Tai kainuos dar apie 300 Litų.
Šiai dienai iš visos šutvės jau trys katinai sutvarkyti.
Pridedu kiemo gyventojo nuotraukas. Pilkas katinas - visų numylėtinis, nuotrauka su balandžiu - iš praeitos vasaros, šiandien jis jau kastruotas, kaip ir jo juodas draugelis (3 foto). Raina lūšiukė vis dar nepasiduoda, nors jau leidžiasi paglostoma, tikimės, kitas šeštadienis bus jos. (4  foto). Na ir, šio savaitgalio laimėtoja, juodai-balta mamytė (1 foto). Dar tris nepavyko nufotografuoti, bet jie yra ir jie laukia savo eilės (du juodai-balti, įtariu visi šitos mamkės vaikeliai, ir viena raina su balta apykakle).
Kadangi tai buvo ne pavienė sterilizacija, pirkome narvą, Kalvarijų turguje, trečio dydžio, su metaliniu dugnu, tvirtesnį. (Tokius tigrus vargu ar paprastas narvelis išlaikys). Kainavo 200 Lt.
Labai prašome visų prisidėti prie šio kiemo sutvarkymo, katytės visada prižiūrimos, gyventojų mylimos, niekas jų nevaiko, jiems gera čia gyventi. Tik kad naujų neatsirastų.
Dėkojame!!!

Mokėjimo paskirtyje rašykite:  "Erfurto g. kačių sterilizacijai".

skambinkite: 8689 73782, 8615 58898

rašykite: info@rainiukas.lt

skaitykite: http://www.rainiukas.lt

Prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi

Mūsų rekvizitai paramai:

VšĮ „Rainiukas“, 302733794

A/S LT 56 7300 0101 3075 8928

Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt