Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Peliukas – katinukas, kuriam labai reikia tavo padrąsinimo : ieškome namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Kasdien gelbėjame sužalotus, ligotus, išduotus, paliktus ir niekam nereikalingus beglobiukus. Priklausomai nuo gyvūno charakterio ir globos galimybių, kai kurie katinėliai turi...

Kasdien gelbėjame sužalotus, ligotus, išduotus, paliktus ir niekam nereikalingus beglobiukus. Priklausomai nuo gyvūno charakterio ir globos galimybių, kai kurie katinėliai turi viltį surasti ištikimą, rūpestingą šeimininką, o kiti – sugrįžti į mylimą, pažįstamą aplinką. Ne visuomet užtenka lauke sugautą ligoniuką tiesiog išgydyti, sterilizuoti ir paleisti atgal. Kartais grįžti atgal  labai pavojinga ir nesaugu.

Katinukas Peliukas išgelbėtas Karoliniškių mikrorajone. Žinojome, kad jį, kaip ir jo likimo draugus, nuodijo, vijo, skriaudė. Peliuką iš gatvės paėmėme Sausio 25 d., nes jam buvo reikalinga neatidėliotina veterinarinė pagalba. Katinėlis atrodė nusilpęs, ligotas: turėjo stiprų dantenų uždegimą, didžiausią nerimą kėlė visiškai išslinkęs kailis, mažas svoris. Baiminomės, kad nuodai paveikė vidaus organus, ir Perliukas turės nepagydomų sveikatos problemų.

Keliavome į gydyklą, atlikti visi kraujo tyrimai, vidaus organų pažeidimų neaptikta – viskas normoje. Po 5 d. gydyklos stacionare katinukas keliavo į laikiną globą. Išgydytos dantenos, odos ligos, atlikta kastracija. Katinėlis atsigavo, pasveiko, priaugo svorio ir pasiruošęs keliauti... Kur? Turime du variantus: arba jį paleisti į nesaugų, nuodytojų ir piktadarių kiemą, arba ieškoti jam namų. Kodėl dvejojame?

Vienintelis būryje Peliukas lauke prisileido žmogų, t.y. pasitikėjo ir mylėjo savo šėrėją – globėją . Jai atėjus nerūpėdavo jokie konservai ar dešrelės: Peliukas ištroškęs dėmesio ir glostymų, trinasi, murkia, minko letenėlėmis. Kai jį sugavome, tikėjomės, kad laikinoje globoje jis atsipalaiduos, pradės pasitikėti ir kitais žmonėmis. Kol kas progreso jokio. Peliukas – tikras bailiukas. Gali jį imti į rankas, glostyti, jis nepyksta, nešnypščia, nesidrasko ir nesikandžioja. Jis tiesiog išsigandęs žiūri išsprogusiom akim ir niekaip negali atsipalaiduoti, pradėti pasitikėti nepažįstamais žmonėmis. Žinoma, kad jis nesijaučia laimingas. Tai mus trikdo. Tačiau dar labiau trikdo tai, kad paleistas gyvūnas ir vėl greičiausiai papuls į bėdą.

Peliukas puikiai naudojasi kraiko dėžute, neišrankus maistui. Jo gyvenimas prasideda naktį, kai globėjos namus aplanko tyla. Tada Peliukas tyrinėja aplinką, bando žaisti, sočiai lepinasi ėdalu. Galbūt pamažu jis pripras prie globėjos, pradės ateiti, pasitikėti, glaustytis, tačiau globėja ir jos namai – laikina stotelė. Mergina negalės Peliuko pasilikti, nes turi savo augintinių, o ir dėmesio, bendravimo jam daug skirti negali. Peliukas name turi savo kambarį ir gyvena vienas.

Išvada: Peliukui reikalingas šeimininkas ir namai, kur jis galės jaustis visaverčiu šeimos nariu, pamažu apsiprasti, pasitikėti ir atsipalaiduoti. Peliukas tikrai moka mylėti ir džiuginti savo švelnumu žmogų. Tai matėme lauke, kai maitinti jo ateidavo jam pažįstamas žmogus. Tik reikia laiko ir kantrybės, galbūt daugiau bendravimo ir dėmesio.

Katinėlis nepaprastai gražus – mėlynių ir pieno mišinys. Akys didžiulės, žalios. Peliukas - tas katinas, kuris visuomet žiūri į akis, bandydamas nuspėti žmogaus veiksmus, įsiklausyti į žodžius.  Gudrus, energingas, tik dar nemoka savo švelnumo parodyti nepažįstamam žmogui. Reikia laiko persilaužti. Prisikentėjęs gyvūnas bijo suklysti ir nukentėti. Bet jei tik būsimas šeimininkas bus nuoširdus, pasistengs įgauti pasitikėjimą, leis jam būti savimi, netrukus šis mėlynas grožis miegos prigludęs prie šono ir garsiai murks.

Jei manai, kad Peliukas gali tapti tavo šeimos nariu, nedelsk, susipažink ir padovanok jam gražų gyvenimą.

Suteikime jam šansą turėti saugius, jaukius namus, mylintį, rūpestingą šeimininką.

Tel. +370 615 58898, +370 689 73782. Jeigu iškart neatsiliepiame, Jums būtinai perskambinsime. Dėkojame už jūsų supratingumą.

Rekvizitai paramai:
VŠĮ RAINIUKAS, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
www.rainiukas.lt
Nepaliksime bėdoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt