Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 25d. 10:14

Pirkau už 10 litų, bet dabar nebereikia...

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Šeštadienis – diena, kai dauguma ilsisi, apsiperka ir tvarkosi, o gyvūnų globos savanoriams – pilna rūpesčio diena. Į naujai atidaromą Lietuvos gyvūnų globos draugijos prieglaudą...

Šeštadienis – diena, kai dauguma ilsisi, apsiperka ir tvarkosi, o gyvūnų globos savanoriams – pilna rūpesčio diena.

Į naujai atidaromą Lietuvos gyvūnų globos draugijos prieglaudą Naujojoje Vilnioje atėjo dvi panelės, laikydamos rankose gyvą lauknešėlį – 4 mėn. žavią kalytę (pagal išvaizdą jagterjero mišrūnę). Kokia gi istoriija šįkart?

Nusipirko per laikraštį už 10 litų, augino ir lepino, bet gyvenimas susiklostė taip, kad tenka išvykti į užsienį. Bandė dovanoti per tą patį laikraštį, tačiau per mėnesį niekas nepaskambino, o dabar liko tik savaitė ir nebežino, ką daryti. Ogi štai ką – kam nors perduoti problemą.

Gal žmogus nežino, kokia situacija prieglaudose, gal naiviai tikisi, kad viskas erdvu, prabangu, kaip užsienio laidose, ir namie išlepintai šunytei čia bus smagu?..

Ką gi, savanorė nuvedė parodyti, kaip žmonių išduoti gyvūnai „linksmai“ ir „laimingai“ gyvena prieglaudos vagonėliuose, ir kiek jų... O paklausta, kuo pati šeimininkė planuoja prisidėti prie naujai kuriamos savo augintinės ateities, ar lankys, ar parems finansiškai jos maitinimą, atsakė, „Tegu ją maitina valstybė! O jeigu niekas jos nepaims... TEKS paleisti į gatvę“.

Savanoriai – tokie patys žmonės, kaip kiti. Tik jie negali sau leisti išvykti, užsisėdėti prie televizoriaus, nes turi prižiūrėti prieglaudą, šeimininkų išduotus gyvūnus reikia pašerti ir apkuopti, gydyti ir guosti, išvirti šiltų košių, užkamšyti plyšius, šąlant orams, ir to nepadarys valstybė...

Tačiau jos akyse matėsi, kad viskas veltui. Todėl yra tik 7 dienos, po kurių arba LGGD turės perimti kalytę į ankštą vagonėlį, arba šemininkai mažulę gali paleisti ieškoti laimės į gatvę.

Kalytei 4 mėn., ji sveika ir paskiepyta, labai daili. Ji nekalta, kad jos žmonės, kol buvo laiko, neišnaudojo visų galimybių rasti jai naujus šeimininkus. SKUBIAI reikia laikinų arba pastovių namų.

Kreipkitės 867879127, jei galite pagelbėti!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt