Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 12d. 10:42

Pirmą kartą Lietuvoje vyks „Keturkojų augintinių prezidento“ rinkimai

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Pirmieji kandidatai jau yra: neveislinis – Čipis ir vokiečių dogas – Caesar Des Terres De La Rairie!

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti rinkimuose!

Pirmieji kandidatai jau yra: neveislinis – Čipis ir vokiečių dogas – Caesar Des Terres De La Rairie!

ČIPIS

BIOGRAFIJA

Esu ČIPIS !!!

Gimiau prieš 6 metus, po laiminga žvaigžde – tam, kad valdyčiau! Esu mažas, sveriu vos 4 kilogramus, bet juk Napoleonas taip pat nebuvo didelis...

Savo pavaldume turiu šeimininkę Viliją, prižiūrėtoją Joną (su juo sunkiausia), tris vokiečių aviganius: Amūrą, Korą ir Bigę bei katę Jekateriną. Esu neginčytinas autoritetas, mano tvarka galioja visose namų veiklos sferose. Vilija mums visiems gamina maistą, Jonas prižiūri takelius, kad nesusibraižyčiau letenyčių, Jekaterina žiemą šildo man guolį, o vasarą vaiko muses, vokiečių aviganiai užtikrina mano apsaugą.

Esu išsilavinęs, baigiau privačią aukštąją mokyklą. Moku loti lietuviškai (gimtoji kalba), labai gerai – rusiškai, lenkiškai, pažengęs – angliškai. Moku painiotis po kojomis, kaulyti skanesnio kąsnelio, saugoti šaldytuvą, linksmai pasitikti svečius ir kt. O krėsti šunybes turiu įgimtą talentą ....

Mano aistra sportas, per dieną nubėgu ne vieną kilometrą. Žinoma sportuoju ne vienas, pasiimu kamuolį į nasrus ir su Jonu po darbų varom į kiemą.

Esu charizmatiška asmenybė. Mano žavesiui neatsispiria nė viena kaimynų kalaitė. Bet esu morališkai tvirtas, myliu tik savo draugę Pipsę, su kuria jau sugyvenau 5 vaikus.

Na ir kas, kad neturiu paso, kuriame būtų įrašyta, kad aš esu jorkšyro terjeras. Pažiūrėkit į mano snukutį ir kaip mat suprasit, kad esu kilmingas ir kad mano gyslomis teka mėlynas kraujas!

MANO RINKIMŲ ŠTABAS:

Štabo vadovė – katė-naminukė Jekaterina.

Įvaizdžio formavimo grupės vadovė – bišonė Ramina.

Vindikacijos grupės vadovas – vokiečių aviganis Amūras.

Ryšių su visuomene grupės vadovas – senbernaras Grafas.

Rinkėjų agitavimo (papirkinėjimo) grupės vadovė – siamė Micė.

PROGRAMA:

Valdymo organai:

Premjeru skirsiu katiną (katę) per šiuos rinkimus išrinkto viceprezidento teikimu.

Įkursiu: Užsienio reikalų, Vidaus reikalų ir Įvairių reikalų ministerijas.

Užsienio politika:

Dalysiuosi patirtimi ir skatinsiu kitų rūšių keturkojus kurti savo respublikas.

Ateityje šios respublikos galėtų jungtis į sąjungą, kuriai aš sutikčiau vadovauti.

Vidaus politika:

Įkursiu labdaros fondą benamiams keturkojams remti.

Kontroliuosiu, kaip dvikojai vykdo savo įstatymą, įpareigojantį juos surinkti keturkojų paliktas krūveles. Tuo tikslu organizuosiu akciją: „Lok! Kniauk! Primink apie maišelį!“ Jeigu tai nepadės, kita akcija bus: „Kakok dvikojui į batus!“

Skatinsiu abipusį supratimą ir toleranciją. Uždrausiu šunims vaikyti kates į medžius, o katėms draskyti šunims snukučius.

Įvairi politika:

Išleisiu įstatymą, suteikiantį teisę miegoti šeimininko lovoje visiems keturkojams nepriklausomai nuo jų veislės, dydžio bei socialinės padėties.

Nurodysiu mokslininkams patobulinti šaldytuvo konstrukciją taip, kad kiekvienas keturkojis galėtų savarankiškai jį atsidaryti.

VISIEMS BŪSIU VIENODAI RŪPESTINGAS IR TEISINGAS!

TEPADEDA MAN ŠEIMININKĖ VILIJA!

Vokiečių dogas – CEZARIS Des Terres De La Rairie

Biografija

Gimiau prieš 5 metus Mme Labrousse Marie Jose pilyje Prancūzijoje, daugiavaikėje šeimoje, kurioje augo 20 tokių pat gražių ir sveikų Vokiečių dogų mažylių. Nuo pat vaikystės išsiskyriau savo sugebėjimu mąstyti, išklausyti kitų nuomonės, todėl gavau „Caesar“ vardą.

Mano ūgis 90 cm, kaklo apimtis 60 cm., svoris 90 kg. Turėdamas idealią figūrą drąsiai galiu konkuruoti su bet kurios veislės keturkoju.

Visą vaikystės amžių skyriau savo kūno tobulinimui – plaukiojau, bėgiojau, šokinėjau į tolį ir aukštį. Mano stipriame kūne vystėsi stipri keturkojo siela!

Nuo mažens svajojau atlikti kažką nepaprasto savo gyvenime, todėl daug skaičiau ir lavinau tiek kūną, tiek dvasią. Ugdžiau savo valią – jei šeimininkas padeda maisto nedaug, jei nepadengta staltiesė ar indas nešvarus – neėdu.

Jaunystėje buvau mokomas gerų manierų: praleisti visas kales į priekį einant pro duris, laižyti rankas tik moteriškėms, ėsti iš kiniško porceliano...

Žalingų įpročių neturiu – žolės nerūkau, joje tik vartausi; alkoholio nelaku – nei šampano, nei konjako nei naminukės; nesikeikiu, laikausi celibato.

Iš protėvių paveldėjau atletišką kūno sudėjimą, todėl  ypatingo dėmesio kūno priežiūrai neteikiu, nors kartais leidžiu (švelnioms masažistėms) paglostyti išvaizdžius mano bicepcus!

Esu ramaus būdo – kai loja menki aplinkiniai šuneliai, nesistengiu jų perloti savo galingu balsu, nes esu Caesar ir žinau, kad kaip sako dvikojai „Šuns balsas į dangų neina“...

Aristokratiška prigimtis įpareigoja laikytis išskirtinių elgesio manierų su dvikojais. Išmokiau savo dvikojį šeimininką Rimą patarnauti man! Net ir po sunkios darbo dienos, kai grįžta pavargęs namo – pirmiausiai pamaitina mane, o tik po to pats pavalgo (paėda!). Tai rodo, kad manyje yra kažkas ypatingo!

Mano šeimininkas Rimas gali miegoti ramiai, net neužsirakinęs durų! (Jei kas „netyčia“ užeitų tikrai „tyčia“ išeitų! O gal ir liktų!), nes esu ištikimas ir rūpestingas.

Esu grynaveislis – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltijos Čempionas, Prancūzijos Paryžiaus čempionato aukso medalio laimėtojas!

Per savo amžių teko daug keliauti ir bendrauti su įvairių šalių keturkojais, pasakoti apie Lietuvos grožį, Šalčininkų miesto keturkojų draugiškumą ir atsidavimą savo šeimininkams.

Mano kraujo broliai – karališkų šeimų, įvairių politikų, visuomenės veikėjų ir žymių žmonių augintiniai...

Esu estetas – mėgstu viską, kas gražu ir skaniai kvepia. Turiu išlavintą estetinį skonį, bet ko neėdu, ir jums nepatariu. Ikrai ir šampanas, nors puikus prancūzų išsigalvojimas, bet tinka tik dvikojams! Patikrinta!

Punktualumas – mano išskirtinis bruožas, kas rytą šeimininkas turi išleisti mane į lauką, jei nenori „papildomų problemų...“

Iškalba – kai aš kalbu – t.y. loju, visi nutyla! Manęs verta paklausyti, patikėkit!

Sugebu valdyti kritines situacijas – dar neteko girdėti, kad mano veislės atstovai nebūtų apgynę savo dvikojų šeimininkų, mano išvaizda – mano ginklas!

Esu teigiamų emocijų bankas! Visi, pabuvę šalia manęs, nurimsta, atsipalaiduoja – nesvarbu, kas tai būtų, ar dvikojis, ar keturkojis!

Esu kantrus! Kai mano dvikojis šeimininkas Rimas, po sunkios darbo dienos ruošia man vakarienę, aš kantriai laukiu, kol jis patiesia baltą šilko staltiesę, paserviruoja kinų porceliano lėkštę, įberia maistą, uždeda groti prancūzišką muziką, uždega žvakę, ir tik tada aš leidžiu jam... džiaugtis mano gražiu ėdimu!

Esu kūrybiškas! Dažnai pirmas pasitinku savo šeimininką, kai jis grįžta po darbo namo, apie siurprizus nepasakosiu... Nereikia taip ilgai užsibūti darbe....

Esu poetiškos sielos: mėgstu skaityti, dievinu kino filmus. Kai matau pilnatį, užeina toks nenumaldomas noras kaukti, bet susilaikau! Esu meilus ir seksualus, mėgstamas švelniosios lyties atstovių, stengiuosi, kad mano veislės šunys paplistų  po visą Pasaulį ir garsintų Šalčininkų miestą!

Užsienio kalbų mokėjimas – esu poliglotas, nors pirmus žingsnius žengiau Prancūzijoje, tačiau augdamas Šalčininkuose stengiausi išmokti vietinę kalbą. Taip pat galiu loti ir suprantu lojimą visomis Pasaulio kalbomis!

TAIGI PAGAL ŠIAS MANO IŠVARDINTAS IŠSKIRTINES SAVYBES ESU TINKAMAS TAPTO KETURKOJŲ AUGINTINIŲ RESPUBLIKOS PREZIDENTU!

Mano rinkiminis štabas

Giminės ir draugai – taip kaip ir dvikojai, jie stengsis, kad rinkiminė kampanija būtų sėkminga ir naudinga!

Brolis Bling‘as Des Terres Royales (prancūzas) – nors mūsų gyslomis teka tas pats kraujas, tačiau mūsų kailis skirtingų spalvų – aš rudas, Jis – mėlynas.

Su broliu esame labai artimi, o rinkiminiai tikslai ypač vienija – Bling‘as puikiai supranta, kad jei man pasiseks tapti Keturkojų augintinių Respublikos Prezidentu, tai jo ateitis užtikrinta. Būti Prezidento broliu – ypatinga laimė, todėl ir paskyriau jį atsakingu už finansus ir juodąją buhalteriją.

Bling‘o mylimoji Cloja De Rebolera (ispanė) – dabar laukiasi pirmagimių – todėl jos, kaip būsimos mamos, žodis lemiamas. Ji atsakinga už mano viešuosius ryšius su slaptomis gerbėjomis.

Giedra Des Terres De La Rairie (prancūzė) – kad galėtų garsinti Lietuvą, pasirinko lietuvišką vardą ir rūpinsis mano vietiniais kontaktais. Nors nėra daug pasiekusi nei asmeniniame, nei visuomeniniame gyvenime, tačiau yra jauna ir daug žadanti...

Kai kam gali pasirodyti keista, kad mano rinkiminis štabas tai – giminės ir draugai. Tokį rinkiminės kampanijos modelį pasirinkau studijuodamas daugumos dvikojų rinkimų kampanijas. Kuo gi aš blogesnis už juos?

Daugybė keturkojų visame Pasaulyje  palaiko mane ir jei tik reikės parems ir balsuos. Įvairiausių Pasaulio televizijų žurnalistai jau dabar atakuoja mane savo dėmesiu, prašo interviu ir nori būti pirmais, kurie praneš Pasauliui apie mano pergalę rinkimuose į Keturkojų augintinių Respublikos Prezidentus 2012.

RINKIMINIAI PAŽADAI:

1 . Ypatingą dėmesį skirsiu užsienio politikai!

2. Stengsiuosi palaikyti draugiškus santykius su kaimynais.

3. Losiu ir kitus skatinsiu loti tik tada, kai tam bus rimtas reikalas!

4. Dažnai lankysiuosi įvairiose Pasaulio keturkojų augintinių parodose ir savo išskirtine išvaizda garsinsiu Lietuvą ir Šalčininkus!

5. Panaikinsiu visas ministerijas ir įkursiu vienintelę – Meilės ministeriją!

Ji puikiausiai atliks visus darbus mūsų Keturkojų augintinių Respublikoje.

Meilė – visų darbų pradžia ir pabaiga!

Jei Šalčininkų keturkojai pasitikės mano kompetencija ir išrinks mane Keturkojų augintinių Respublikos Prezidentu, pažadu – visą laisvą laiką skirsiu tam, kad Šalčininkai taptų žinomiausiu miestu visame Pasaulyje! Ne tik dėl to, kad  šiame mieste susikūrė „Keturkojų augintinių Respublika“, bet, kad Jame yra Prezidentas  – Caesar‘is!

Nors esu kilęs nuo Prancūziško konjako kalvų ir klonių, nuo pat mažens svajojau apie Lietuvą, o ypač apie Šalčininkus.

Balsuokite už mane, nes aš esu geriausias!

Man vadovaujant Respublikai visi keturkojai vietoj vandens – galės lakti konjaką, vietoj kaulų – graužti kumpius, o svarbiausia – ne Jūs dvikojams, o dvikojai tarnaus Jums!!!

***

Reikalavimai kandidatui į ,,Keturkojų augintinių Respublikos Prezidentus 2012“:

 • būti šunimi ar kate;
 • būti nejaunesniu nei 5 metai;
 • daugiau nei 5 metus gyventi Lietuvoje;
 • būti poliglotu (mokėti kniaukti arba loti keliomis kalbomis);
 • būti geros sveikatos, turėti žvilgantį kailį, sveikus dantis ir aštrius nagus;
 • neturėti žalingų įpročių;
 • mokėti laikyti liežuvį už dantų;
 • mokėti vykdyti visas šeimininko komandas.

Maloniai prašytume iki rugpjūčio 15 dienos atsiųsti šią informaciją:

 1. Šuns arba katės nuotrauką ir nurodyti vardą;
 2. Augintinio biografiją CV (kada gimė, veislė, spalva, šeimyninė padėtis, palikuoniai, svoris, ūgis, akių spalva,  plauko ilgumas, įpročiai);
 3. Kandidato į „Keturkojų augintinių Respublikos Prezidento“ rinkiminė programa su „parašu“;
 4. Keturkojo augintinio šeimininko adresas, telefonas ir el.pašto adresas.

Kandidatų nuotraukos ir rinkiminės programos bus skelbiamos www.ssak.lt .

Rinkimai į Keturkojų augintinių Respublikos Prezidentus įvyks rugpjūčio 19 d. sekmadienį

Balsavimas vyks tik internetu www.ssak.lt . Rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 20 d.

Temos: 1 Rinkimai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? Agnė Širinskienė: „LRT taryboje yra politikų“

Verslas

Ž.Mauricas: Lietuva prisivirė košės – negaus pusės milijardo ES paramos

Aktualu

Rimantas Bazaras: Ar rinkiminiai pažadai yra žodžių melas, demagogija, manipuliacija sinonimai?

Pasaulis kišenėje

Miestelis dievams: ant skardžio pastatyta Tropėja

Aktualu

Mažeikiškiai susikirto su butų administratoriumi – ar pagrįstas naujas mokestis?

Sportas

Plaukimo čempionate – netikėtai blankus R.Meilutytės startas ir sudaužytas Lietuvos rekordas

Vardai

143 kg svėrusi Rima Antonovienė: „Pasakiau sau – geriau jau mirsiu sportuodama, nei lašinių kalėjime“

Aktualu

Strasbūre išpuolį per kalėdinę mugę surengęs užpuolikas – nušautas

Aktualu

Susirūpinta dėl druskos ant Vilniaus šaligatvių: ar dėl jos džiūva medžiai?

„Eurolygos diena“: kova dėl 8 vietos dabar – o kas toliau?

Gyvenimas

Žvakės namuose: pasirūpinkite, kad kalėdinė liepsnelė netaptų pavojinga ugnimi

24sek

O.Kostičius: apie beprotišką V.Romanovo pasiūlymą ir ypatingą dukrelės istoriją Kaune

Vardai

J.Stambrauskaitei – svarbi proga: „Nėra su kuo namie džiaugtis sėkme, tai atšvenčiau su draugais“

Gazas

Automobilinės dangos – kurios iš tikrųjų veikia, o kurios plonina piniginę?

Aktualu

Orai.lt: prognozes diktuoja iš šiaurės atslinkęs anticiklonas

24sek

J.Valančiūnui prireikė operacijos: nežais mažiausiai mėnesį

Vardai

Mia kardinaliai pakeitė šukuoseną – tapo ilgakase: ar tinka?

Aktualu

Lietuvos sporto universitetas spręs dėl rektorės skyrimo

Aktualu

„MG Baltic“ byloje – G.Landsbergio ir A.Zuoko apklausos

Verslas

Darbą pradeda derybinė grupė dėl biudžetininkų algų didinimo

Naujienos

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? Agnė Širinskienė: „LRT taryboje yra politikų“

Verslas

Ž.Mauricas: Lietuva prisivirė košės – negaus pusės milijardo ES paramos

Aktualu

Rimantas Bazaras: Ar rinkiminiai pažadai yra žodžių melas, demagogija, manipuliacija sinonimai?

Pasaulis kišenėje

Miestelis dievams: ant skardžio pastatyta Tropėja

Aktualu

Mažeikiškiai susikirto su butų administratoriumi – ar pagrįstas naujas mokestis?

Sportas

Plaukimo čempionate – netikėtai blankus R.Meilutytės startas ir sudaužytas Lietuvos rekordas

Vardai

143 kg svėrusi Rima Antonovienė: „Pasakiau sau – geriau jau mirsiu sportuodama, nei lašinių kalėjime“

Aktualu

Strasbūre išpuolį per kalėdinę mugę surengęs užpuolikas – nušautas

Aktualu

Susirūpinta dėl druskos ant Vilniaus šaligatvių: ar dėl jos džiūva medžiai?

„Eurolygos diena“: kova dėl 8 vietos dabar – o kas toliau?

Gyvenimas

Žvakės namuose: pasirūpinkite, kad kalėdinė liepsnelė netaptų pavojinga ugnimi

24sek

O.Kostičius: apie beprotišką V.Romanovo pasiūlymą ir ypatingą dukrelės istoriją Kaune

Vardai

J.Stambrauskaitei – svarbi proga: „Nėra su kuo namie džiaugtis sėkme, tai atšvenčiau su draugais“

Gazas

Automobilinės dangos – kurios iš tikrųjų veikia, o kurios plonina piniginę?

Aktualu

Orai.lt: prognozes diktuoja iš šiaurės atslinkęs anticiklonas

24sek

J.Valančiūnui prireikė operacijos: nežais mažiausiai mėnesį

Vardai

Mia kardinaliai pakeitė šukuoseną – tapo ilgakase: ar tinka?

Aktualu

Lietuvos sporto universitetas spręs dėl rektorės skyrimo

Aktualu

„MG Baltic“ byloje – G.Landsbergio ir A.Zuoko apklausos

Verslas

Darbą pradeda derybinė grupė dėl biudžetininkų algų didinimo

Vardai

Ypatingos

06:07
05:50

Gera keliauti kartu

Kviečiame anties

Šiemet buvau geras

Maistas

Dovanoju sveikatą

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt