Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 12d. 10:46

Prašome pagalbos: katytei patekus į avariją sulūžo jos kojytė, reikalinga parama

Mes neturime kruvinų nuotraukų, kurios gąsdina, bet ir graudina. Turime tik tekstą, tik pagalbos šauksmą. Išgirskite jį. Vilniuje, Justiniškių turgelyje, gyvena visų pardavėjų...

Mes neturime kruvinų nuotraukų, kurios gąsdina, bet ir graudina. Turime tik tekstą, tik pagalbos šauksmą. Išgirskite jį.

Vilniuje, Justiniškių turgelyje, gyvena visų pardavėjų prižiūrima sterilizuota katytė (maždaug 7 m.). Nutiko nelaimė: katytė papuolė po ratais ir dabar kankinasi sulaužyta galine koja. Skubiai reikalinga apžiūra pas gydytojus ir operacija arba langetė (gipsas).  

Gyvūnas kamuojasi ir ilgiau delsiant vargšė katė praras koją arba nusigaluos. Pagalba reikalinga SKUBIAI. Anot mačiusiųjų, koja kaba, kaulas kyšo. 

Deja, kol katytė sveika, visų buvo mylima, o dabar tiek pinigais, tiek globa padėti jai paprašyta nedidukės VšĮ, užsiimančios gyvūnų gelbėjimu, – Rainiuko. Rainiukas – keletas savanorių – prižiūri ir dovanoja dešimtis kačių, gyvenančių lauke ar pas globėjus... Kiekvienas litas yra gyvybiškai svarbus, o skolos veterinarijose gali vieną kartą užtrenkti į jas duris.

Tad labai reikalinga finansinė parama operacijai ir stacionarui bei globa bent mėnesiui laiko, kol katytė pasveiks ir galės grįžti į priprastą vietą - kai bus sveika, gal ją vėl mylės ir šers, ir ji turės kur prisiglausti... Gal turite vietos ir laiko, galite pasirūpinti šia Justiniškių nelaimėle?.. Rainiukas tikrai konsultuos iškilusiais klausimais!

Kontaktai dėl globos: 861558898; 868973782, info@rainiukas.lt

Rekvizitai:
VšĮ Rainiukas
Į/k 302733794
Swedbank
LT567300010130758928
SWIFT/BIC HABALT22 

Ačiū jums.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt