Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Lazdynų ligoninės sąnkryžos rastas gulintis šuo!

Šaltinis: 15min
0
A A

Taip nesinori prisileisti minties, kad jis buvo išmestas todėl, kad jau senas, aklas ir nenaudingas... Šiandien „Naminukai“ sulaukė skambučio, kad prie Lazdynų ligoninės, šalia...

Taip nesinori prisileisti minties, kad jis buvo išmestas todėl, kad jau senas, aklas ir nenaudingas...
Šiandien „Naminukai“ sulaukė skambučio, kad prie Lazdynų ligoninės, šalia sankryžos (su Šiltnamių g.) guli drebantis, galimai automobilio partrenktas šuo.


Ačiū savanorei Margaritai, kuri greitai sureagavo ir nuvežė šuniuką į Jakovo kliniką. Padarytas rentgenas jokių kaulų lūžių neparodė. Gydytojas spėja, kad šuniukas gali būti net ne partrenktas automobilio, o tiesiog prastos sveikatos senučiukas, kuris tiesą sakant praktiškai nebepasikelia ant kojų... Prie viso to šuniukas aklas, išsigandęs, iš skausmo, baimės ir nežinios bando kąsti. Jam gali būti artritas.


Ką daryti toliau?


Šeimininkai, prašau, atsiliepkit, pasakykit, kad jo ieškot, kad pergyvenat, kad laukiat... Kad neišmetėt prie gatvės už tai, kad jis toks senas ir ligotas...


Jei tik žinote kam priklauso šis, valų korgio mišrūną primenantis šuniukas, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 arba 8 606 98473 (Margarita)!


Taip pat būsime labai dėkingi jei prisidėsite prie Pomio (taip jį pavadinome) vet. apžiūros bei spec. maistelio senjorams, kurį rytoj ketiname nupirkti:


VšĮ „Naminukai“
Kodas: 302712405 
A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt