Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieglaudos šuneliai pozavo Vilniaus centre

Karolis ir Marijonas
Karolis ir Marijonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vieną vėsoką, bet saulėtą pavasario popietę Vilniaus senamiesčio skveruose ir gatvėse lankėsi  VšĮ „SOS gyvūnų“ prieglaudos keturkojai ir dvikojai draugai. Gražūs, pasipuošę,...

Vieną vėsoką, bet saulėtą pavasario popietę Vilniaus senamiesčio skveruose ir gatvėse lankėsi  VšĮ „SOS gyvūnų“ prieglaudos keturkojai ir dvikojai draugai. Gražūs, pasipuošę, pasitempę, „apsiginklavę“ profesionaliais fotoaparatais ir objektyvais.

Profesionali fotografė Eugenija Dedok ir dvi žavios sesutės Indrė ir Miglė Kazėnaitės mielai sutiko padėti mums įgyvendinti sumanytą projektą, kurio tikslas – prieglaudos šunelius parodyti ne prieglaudos aplinkoj, o visiškai kitoje – miesto, gatvių, parko, tarp žmonių, su žmonėmis, ten, kur jiems ir vieta. Aišku, aukso gabalėlis žibės net pelenuose, bet tą aukso gabalėlį norisi atskleisti visiškai kitaip – su visa derama pagarba! Beje, Indrės namuose prieglobstį rado ne vienas buvęs beglobiukas, ir merginos ne pirmą kartą talkina prieglaudai.

Visi šuneliai, tai šauniai pozuojantys nuotraukoms, atkeliavo į prieglaudą skirtingais keliais. Šilkaplaukis Karoliukas rastas partrenktas mašinos, takso kraujo turintis Marijonas – klaidžiojantis lauke, Baltutę atnešė radę žmonės, o jaunuolis Vestukas maitinosi tuo, ką žmonės išmes, buvo ujamas ir skriaudžiamas. O dabar jis – tikras gyvas sidabras, jo pilna visur ir visada, ir visas skriaudas jis pamiršo! Taip nutiko, kad visi šuneliai po fotosesijos rado namus, išskyrus Vestuką. Gal jam šis kartas bus sėkmingas?

Kviečiame pasigrožėti nuotraukomis ir norime ta proga padėkoti visiems, kas padeda ir remia mūsų prieglaudą, skiria jai 2 proc. paramą. Be visuomenės pagalbos negalėtume padėti daugeliui gyvūnų.

Jei norėtumėte apsilankyti, mes įsikūrę Minsko pl. 33a, taip pat nedidelis mūsų namelis su dovanojamais gyvūnais nuo Kalėdų stovi greta Vilniaus Akropolio. Jei turite klausimų, rašykite info@sos-gyvunai.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt