Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 3d. 15:42

Pritrenkianti mažos kalytės istorija: ji ieško namų

Lana gimė kaime, ir nepaisant to, kad gyvename 21-ame amžiuje kai kuriems šuniukams, o tiksliau kalytėms gimti kaime reiškia išankstinį nuosprendį- „nurašyta“. Taip pat kaip buvo...

Lana gimė kaime, ir nepaisant to, kad gyvename 21-ame amžiuje kai kuriems šuniukams, o tiksliau kalytėms gimti kaime reiškia išankstinį nuosprendį- „nurašyta“.

Taip pat kaip buvo „nurašyta“ ir jos mama. Eutanazuota, nes prie savo gerai atliekamų sargo pareigų ir trypčiojimo ant kelių metrų grandinės, buvo ir „baisi nusikaltelė“, nes nuolat atsivesdavo šuniukų taip pridarydama savo šeimininkams bėdų. „Sterilizacija?- ne, eutanazija pigiau!”- nusprendė šeimininkai ir myriop pasiuntę savo augintinę pasiliko jos du vaikus: patinėlį, kuris užims mamos vietą trypčiodamas prie būdos (už tai neatsives vaikų!) ir kalytę, tam, kad turėtų brolis su kuo pažaist kol mažas, o vėliau eutanazija ir jai, nes ji- kalytė!

Taip toji kalytė, kuri „neturėjo gyventi“ atsidūrė „Naminukų“ globoje, nes išgirdę šią istoriją, negalėjome leisti jai būti pasmerktai vien todėl, kad gimė žiaurių žmonių draugijoje. Liūdniausia, kad tarsi šeimininkų siųstas prakeikimas ne iš karto aplenkė mažylę, kurią praminėme Laną. Vos atvykus, ją pačiupo „parvo“ virusas, kuris siaubingai kamavo ir laikė jos gyvybę pakabinęs ant plauko visą savaitę.

Ir nors Lana maža, bet stipri- nugalėjo jį! Dabar, ji sveika, žvali, turi puikų apetitą ir daug linksmumo. Visi, kam tenka laimė su ja susipažinti, vadina ją fantastiška drauge. Nes ji tokia ir yra- nuostabi, draugiška, energinga, „bučiuoklė“. Kad būtų kuo arčiau žmogaus, ji pasirengus net išmokti vaikščioti ant dviejų kojų! Lana sveria vos 4,5 kg, ji bus mažutė kambarinė dama, o gyvenimas voljere ar prie būdos- ne jai. Gamtinius reikalus atlieka lauke, puikiai tiktų ir šeimai su vaikais.

Lanai iki pilnos laimės trūksta savo namų, tad jei galite jai juos padovanoti, skambinkite jos globėjai Astai 8 614 69186 (Vilnius)!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

00:35
08:08
20:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt