Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pūkų kamuoliui Pūkiui reikalingi nauji namai

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pūkiui tiesiog nepasisekė – pasikeitus šeimininkų gyvenimo aplinkybėms jie buvo priversti ieškoti savo lepūnėliui naujų namų. Nepavyko padovanoti Pūkio iš namų, todėl jis...

Pūkiui tiesiog nepasisekė – pasikeitus šeimininkų gyvenimo aplinkybėms jie buvo priversti ieškoti savo lepūnėliui naujų namų. Nepavyko padovanoti Pūkio iš namų, todėl jis atkeliavo į „SOS gyvūnų“ prieglaudą. Kaip ir priklauso namuose karaliauti įpratusiam katinui, prieglauda, jos kvapais, garsais, o ir menkučiais apartamentais, kuriuos tegalime pasiūlyti, Pūkis nesidžiaugia, tiesą sakant visa ši situacija jį labai liūdina. Todėl būtų puiku kuo skubiau rasti Pūkiui kitus nuolatinius namus.

Jam maždaug 2 m., kastruotas, namuose elgiasi nepriekaištingai, nėra meilumo įsikūnijimas, tačiau žmogaus draugija jam labai reikalinga. Namuose Pūkis buvo vienintelis gyvūnas, o sprendžiant iš reakcijų į kitus prieglaudos gyventojus, tokiu jis ir norėtų būti.

Dėl Pūkio skambinkite 868339826 arba 867734002, rašykite info@sos-gyvunai.lt arba atvažiuokite į „SOS gyvūnų“ prieglaudą (Minsko pl. 33A, Vilnius). 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt