Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 19d. 00:03

Pūkuota meškutė ieško namų

Sekmadienį į "SOS gyvūnai" prieglaudą kreipėsi moteris, kad priimtumėme į jos namus atklydusią kalytę. Prieglaudėlė visiškai užimta, dėl vietų stokos kol kas negalime jos priimti,...

Sekmadienį į "SOS gyvūnai" prieglaudą kreipėsi moteris, kad priimtumėme į jos namus atklydusią kalytę. Prieglaudėlė visiškai užimta, dėl vietų stokos kol kas negalime jos priimti, tačiau pasižadėjome padėti jai rasti namus.

Nuėjus  pasižiūrėt prie mašinos naujosios atvykėlės, mums pasitiko dar tik apie 3-4mėn amžiaus, tačiau fanstastiško grožio ir didelio sudėjimo kalytė. 

Nelyginant savo didelio ūgio jau šiandien, ji kol kas turi nedrąsią širdelę. Gal kažkas nuskriaudė, o gal būt šiaip pasimetusi nuo tokių didelių gyvenimo permainų ir streso.

Pasikartodama ir ranką prie širdies pridėjusi pasakysiu, kad kalytė tikrai neeilinio ir nuostabaus grožio. Užaugusi bus didelio sudėjimo, tikrai didesnė už Vokiečių aviganę, tačiau manome gali būt yra panašių veislių mišrūnė.

Globėjai ją dar gali palaikyti savaitę, vėliau jei neatsiras prieglaudėlėje vietos,  kaip susiklostys jos likimas - nežinome.
Mano nuomone, ji geriausia tiktų gyventi lauke. Žinoma, prie būdos pririšti tokį grožį tikrai neduosime, tačiau erdvus voljeras arba idealiausiu atveju teritorija ir atsakingi bei ją mylintys šeimininkai, būtų turbūt jos svajonių vietelė :)

Dėl kalytės skambinkite man, Godai, 869913686

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt