Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 5d. 15:37

Pūkuotauodegė Oira ieško namų

Pūkuotauodegė Oira ieško namų
Pūkuotauodegė Oira ieško namų

Pūkuotauodegės būna ne tik voverės, kai kurios lietuviškos murklės pastarosioms niekuo nenusileidžia. Aš kaip tik ir esu tokia katytė-voverytė, kuri 2014 m. vasario 26 d....

Pūkuotauodegės būna ne tik voverės, kai kurios lietuviškos murklės pastarosioms niekuo nenusileidžia. Aš kaip tik ir esu tokia katytė-voverytė, kuri 2014 m. vasario 26 d. priklydo Belmonto gatvėj, Vilniuje. Dar nespėjau savo pirmojo gimtadienio atšvęsti, o jau gavau paragauti valkataujančio gyvūno duonos. Laimei, labai trumpai.

Mano globėjai, pavadinę mane Oira, sako, kad esu nepaprastai jauki, prieraiši, meili absoliučiai naminė katytė, jau nekalbant apie tai, kad išskirtinė gražuolė minkštučiu ilgu kailiu ir karališka uodega, kuri turbūt labiau stručio plunksną nei katės uodegą primena.

Prisipažįstu, kad esu kiek padykusi, bet jauni katukai visi juk tokie būna. Mėgstu žaisti, miegoti, skaniai pasistiprinti ir vėl žaisti. Daug žaisti. Užtat man reikia daug meilės ir dėmesio, o mano puošniam kailiukui – laiko tinkamai jo priežiūrai (ir kokybiško subalansuoto maisto, kad kailinukai ir toliau išliktų tokie pat švelnūs, purūs ir blizgūs).

Šuniukų nebijau, jei tik jie manęs neskriaudžia, kitų katinėlių kompanija labai nesidžiaugiu, bet esu nepiktybiško sugyvenamo būdo, kaip ir dera tokiai voverytei.

Jau spėjau apsilankyti pas katinėlių gydytoją, kuris po apžiūros ir kraujo tyrimų patvirtino, kad esu kliniškai sveika katytė, kuri drąsiai gali keliauti į naujus namus. Jeigu kritau Jums į akį ir širdį, skambinkite 8 603 32591 ir atvykite su manimi susipažinti. Prižadu, nenusivilsite!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt