Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Puška ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Ilgi juodi plaukučiai susivėlę į neiššukuojamus koltūnus, liūdnos, liūdnos akytės, drebantis kūnelis. Tokią mažą, smulkutę apie 6 mėnesių amžiaus katytę pamatėme nuvykę į...

Ilgi juodi plaukučiai susivėlę į neiššukuojamus koltūnus, liūdnos, liūdnos akytės, drebantis kūnelis. Tokią mažą, smulkutę apie 6 mėnesių amžiaus katytę pamatėme nuvykę į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą. Iš kur ši drebanti mažylė atsirado metalinėje dėžėje prie sanitarinės tarnybos vartų, jau niekas nebepasakys, nes kažkas kam neužteko net sąžinės bent kažką papasakoti apie katytę prieš ją paliekant vieną, tiesiog spruko nuo vartų palikęs drebančią ir susigūžusią iš baimės mažylę.

Paėmus katytę į rankas užčiuopėme visą kūnelį sukausčiusį koltūną, kuris pešė odą sukeldamas skausmą mažylei. Katiniukė, kurią pavadinome Puška graudžiai miaukė gailiu balsiuku, o kai kirpome koltūnus ėmė... laižyti rankas. Nepaprastai įbauginta, krūpčiojanti, tiesiant ranką iš karto virstanti ant šoniuko ir bandanti kuo labiau prisiploti prie žemės, tokia išgąsdinta yra Puška. Tačiau ėmus glostyti jos drebantį kūnelį, Puška iš karto pradeda murkti ir murkia ji labai garsiai, gal tokiu būdu bandydama save padrąsinti. Ne vaikiškai susimąsčiusi, turbūt dar neužmiršusi savo praeities, Puška po trupučiuką drasėja. Net valgo Puška tada, kai paglostai jos galvytę, padrąsini. Tuomet Puška lyg suvokia, kad niekas jos nemuš, nebaus, nevys šalin ir ima valgyti.

Kačiukei Puškai labai ieškome supratingo, rūpestingo, mylinčio žmogaus, kuris suprastų sužeistos mažylės sielą, jos išgyvenimus ir baimes ir padėtų jas nugalėti. Puška yra labai jautri, gera, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Tiesiog patikėti žmogumi, kuris tikrai praeityje ją labai skriaudė, jai reikia laiko.

Jei jus sujaudino mažutė Puška ir galite jos sužeistai širdutei suteikti savo namų jaukumą, skambinkite tel. 865244093, 865354521, info@beglobis.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt