Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 7d. 10:44

Rainiausias skiepytas ir kastruotas katinėlis ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Katinėliui Nabiui jau 7 mėnesiai. Paklausite, kodėl jau? Juk pati jaunystė! O gi todėl, kad Nabis visą vaikystę praleido ne su tikrais šeimininkais, o globoje, nežinantis, kur ta...

Katinėliui Nabiui jau 7 mėnesiai. Paklausite, kodėl jau? Juk pati jaunystė! O gi todėl, kad Nabis visą vaikystę praleido ne su tikrais šeimininkais, o globoje, nežinantis, kur ta tikroji, tik jam vienam skirta vietelė.

Jo skaudi istorija prasidėjo gatvėje, Jeruzalės mikrorajone, gausioje sunkiai sergančių kačiukų šeimynėlėje. Turbūt tai buvo viena sunkiausių „Naminukų“ istorijų kai reikėjo spręst: gelbėti ar ne, kačiukus, kurie ateityje dėl uždelstos ligos gali likti visiškai akli ir jų gali niekam nebereikėti. Žinoma, kad negalėjome nesuteikti šanso ir esame dėkinga globėjai Agnei, kuri sutiko visą šeimynėlę priimti į globą ir ryžtingai gydyti. Visi kačiukai pasveiko ir visi mato! Galbūt ne taip puikiai kaip kiti, bet mato.

Deja, kaip ligos randas, ne visų kačiukų akytės liko skaidrios ir gražios. Nabis vienas iš tų, kuris galėtų pasakyti: „Gal neturiu smaragdinių ir spindinčių akių, bet Jūs pažiūrėkit į ūsus! Juk jie čia svarbiausi, tiesa?“ Ir Jūs pažvelgę, net neabejodami sutiktumėt- tikra tiesa! Nabis turi tobulus, storus ir ilgus ūsus, beprotiškai švelnų ir ryškiai rainą kailiuką ir žavią rimto inteligento išraišką!

Nabis sunerimęs... Jau penki jo broliukai ir sesutė iškeliavo į savo tikruosius namus, o jis vis lieka laukti. Kokia neteisybė, kad nepaisant to, jog nesi blogesnis už kitus, ne visada ta laimė nusišypso taip pat greitai.

Nabis- labai atsargus katinėlis, kadangi nuo pat vaikystės matė daug šilto ir šalto, aklai pasitikėti žmogumi negali. Tam reikia laiko. Nabis kantrus, moka laukti, todėl prašo šiek tiek kantrybės ir būsimų šeimininkų. Prašo nenusivilti, jei porą dienelių jis sugalvos pagyventi kur nors už sofos: tai toks įsidrąsinimo ritualas, paaiškintų Nabis. Su kiekviena diena žingsnelių skaičius iki Jūsų būtų vis didesnis, kol vieną dieną Jis suprastų: kad šįkart Jūs esate jo žmogus, kad nei namai, nei Jūs niekur nedingsit, kad čia su Jumis jam saugu!

Nabis paskiepytas, kastruotas, o estetiniai akyčių trūkumai netrukdo matyti, pažint ir puikiai orientuotis. Jaunas katinėlis ramus, tvarkingas, daro tik į dėžutę.

Jis irgi nori būti mylimas! Jis irgi nori turėti savo namus... Galėdami suteikti Nabiui savo pastogę ir meilę, kreipkitės į „Naminukus“ 8 671 90721 arba 8 648 30077 (Vilnius)!

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt