Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 10:44

Rainiukė ir baltukė ieško namų

Daugiabučių laiptinėse gali rasti gėlių vazonų, dviračių, senų vežimėlių... Ir kačiukų. Rasa rado net du. Jie tupėjo greta durų susigūžę, kažkieno palikti, baimės pilnomis akimis....

Daugiabučių laiptinėse gali rasti gėlių vazonų, dviračių, senų vežimėlių... Ir kačiukų. Rasa rado net du. Jie tupėjo greta durų susigūžę, kažkieno palikti, baimės pilnomis akimis. Jie neturėjo nieko, tik vienas kitą... Nors butas nuomojamas, pilnas ir žmonių, ir gyvūnėlių, Rasa nenusisuko, kaip dažnai daro žmonės net nepabandę padėti. Laikinai priglaudė mažes, bet ilgam jos negali apsistoti, todėl ieško tikrųjų namų, kur mylės ir niekad neišmes.

Katytės (greičiausiai šie mažyliai – mergičkos) pačios lipa ant rankų, jos tikros naminukės, murkliukės, švelnios ir mielos, aišku, žaismingos, kaip ir visi mažyliai. Jų nereikės iš naujo jaukintis, apsipratusios jos pripažins jūsų namus ir savo namais.

Katytėms yra daugiau nei 1 mėn., jos savarankiškai ėda, tvarkingai atlieka reikalus į dėžutę. Jei norite suteikti namus ar pasiūlyti globą iki padovanojimo baltukei ar rainiukei, skambinkite tel. nr. 867079000, Vilnius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt