Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 24d. 00:31

Rainoji Pūkė: ar verta ateiti į šį pasaulį?

Kaip manote, ar verta gimti, ar verta ateiti į šį pasaulį? Vienas atsakytų: „Taip, verta. Juk aplinkui tiek visokių įdomybių“, įsijungtų televizorių, pasiimtų lėkštę šiltos...

Kaip manote, ar verta gimti, ar verta ateiti į šį pasaulį?


Vienas atsakytų: „Taip, verta. Juk aplinkui tiek visokių įdomybių“, įsijungtų televizorių, pasiimtų lėkštę šiltos sriubos, uždarytų langą, kad vėjas neneštų vidun šalto lietaus lašų ir jaukiai įsitaisytų minkštoje lovoje.
Kitas paprieštarautų: „Ne, neverta. O ką gero čia galima patirti?“. Apsimuturiuotų palaikį lietpaltį vengdamas čaižančio vėjo ir sunkiai vilkdamas kojas, besidairydamas pamestų centų nueitų link griuvėsių slėptis nuo šaltos liūties.


Verta ar neverta kiekvienas galime atsakyti tik už savo gyvenimą. Ši smulkutė katytė, apsigaubusi puriu kailiuku- Rainoji Pūkė-  jau žino, kad pasaulyje yra alkis, šaltis, baimė, žino, koks nuodų skonis ir kokie skaudūs šunelių įkandimai. Bet širdelėje dar plevena džiugesys, smalsumas ir noras mylėti bei būti mylima. Tik patirtos skriaudos vis dar atsispindi akytėse ir kartais, lyg košmariško sapno apsvaiginta ji puola gintis nė pati nesuvokdama nuo ko ir kodėl.
Parodykit gražuolei Pūkei pasaulio spalvas, saulutės šilumą ir Žmogaus Meilę. Neleiskite, kad jos atsakymas būtų „Ne, neverta gimti.“ Juk mes, žmonės, galime pakeisti likimus, tiesa?

Jonava, 863005977, dokumentas@super.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt