Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Reikalinga globa katėms

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš sanitarinės tarnybos yra paimta 13 naminių kačių/katinų/kačiukų. Gyvūnai sveiki, iškarantinuoti, naminiai ir be galo išsigandę! Visi jie kol kas glaudžiasi VšĮ „Rainiukas“...

Iš sanitarinės tarnybos yra paimta 13 naminių kačių/katinų/kačiukų. Gyvūnai sveiki, iškarantinuoti, naminiai ir be galo išsigandę! Visi jie kol kas glaudžiasi VšĮ „Rainiukas“ vadovės Orintos automobilyje.

SKUBIAI reikalinga laikina globa! Be Jūsų pagalbos, mielieji, šįkart niekaip neišsiversime! Gal yra galinčių bent laikinai priglausti? Rūsyje, sandėliuke, vonioje... Kur nors! Gal galite paimti bent vieną ar kelis? Narvu, kraiku, maistu aprūpinsime. Vienų Jūsų, jokiu būdu, nepaliksime - padėsime ir patarsime. Nufotogafuosime ir skelbimus sudėsime.

Katinai iškarantinuoti, sveiki, gražus ir netrukus tikrai pasidovanos! Dauguma jų jau yra kastruoti/sterilizuoti.

Neturime visų jų nuotraukų, tik kelių.

MARSELIS (ryžas) – gražuolis mini liūtas... Jis labai geras: švelnus, meilus, mielas ir murkalius... Murkti gali ištisas valandas: ir todėl, kad taip gera būti glostomam, ir todėl, kad... net jei niekas neglosto, murkti yra gerai. Visa jo esybė spinduliuoja gerumą, švelnumą ir meilę... Geras ir švelnus jis žmogui ir savo gentainiams, puiki auklė jaunesniems. Ne tik neskriaudžia mažesnių, bet ir dalyvauja jų žaidimuose. Juosvė jį ypač myli, mėgsta miegoti prisiglaudus prie jo, glaustosi, meilinasi. Marsas rastas gatvėje, tiesiog gulintis važiuojamoje dalyje... Spėju, kad buvo nutrenktas automobilio, nes ir elgesys jo buvo labai vangus, tarsi katinas buvo apsvaigintas. Juolab, kad jam atsitokėjus, paaiškėjo, kad yra absoliučiai laukinis. Dabar jis jau naminukas, bet kažkur giliai vis tiek slypi baimė, tad jis nėra labai drąsus.

OLIVIJA (trispalvė) – Gražuolė, linksmuolė, išdykėlė atkeliavo iš namų, kuriose tapo nebereikalinga... Banali istorija: vaikai norėjo, kad jų mylima katytė turėtų vaikučių, tad katei buvo leista susilaukti mažylių, kurie ūgtelėję tapo nereikalingi... Broliukus pavyko greitai išdovanoti, o nuostabioji Olivija užsiliko ilgiau, galiausiai atkeliavo pas dabartinę globėją. Olivija labai linksma ir žaisminga panelė, kaip ir dera tokio amžiaus katytei (jai dabar 7mėn ). Ji drąsi, pasitikinti savimi ir draugiška su visais.

PINKĖ (baltai raina) – Sunku apie ją kalbėt... Nes nelengva rast žodžių tokiai, kaip ji. Ji išties išskirtinė. Ji tokia... tokia.. Pasak vienos mano bičiulės, ji panaši į ufonautą… Kadangi nežinau, kaip tie padarai atrodo, man ji atrodo labai... Žmogiška! Kodėl žmogiška ar juolab ufonautiška? Visų pirma, dėl jos akių: jos žvilgsnis toks kiaurai veriantis, atrodo, ji mato visas mintis, viską tarsi rentgenu peršviečia. Kartais net nejauku. Antras žmogiškas dalykas, tai jos santykis su žmogum… su žmogumi ji bendrauja kaip su jai lygiu: pvz., jai ką nors pasakai, ji žvilgteli į akis ir atsako kažką kačių kalba, vėl pasakai, vėl sulauki atsakymo… taip ištisus dialogus galima vystyt. Apskritai žmogaus draugiją vertina labiau, nei kačių… Tad namuose turėtų būti vienintelė ir tikra karalienė. Kitas kates ji pakenčia, nes kurgi dėsies? Bet būtų laimingas ir be jų, kad tik būtų mylima. Beja, ji labai ekspresyvi, aistringa asmenybė, tad ir žmogaus jai reikia tokio pat. Ji turi tarsi kažką šuniško: besąlygišką atsidavimą žmogui, ištikimybę, net nežinau… Daug galima būtų apie ją kalbėt, bet su ja reikia susipažint, žodžiais nenusakysi… Be to ji moka miauksėt, panašiai į šuns lojimą.

TAIP PAT LABAI REIKALINGA GLOBA DVIEMS 4 MĖN. KAČIUKAMS!

Jei turite idėjų – skambinkite, rašykite 861558898; 868973782.

Ačiū Jums labai!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt