Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Riešutėlei reikia ją glostysiančių rankų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Riešutėlė nepasakoja mums apie ankstesnį savo gyvenimą, tad ir mes jums pasakyti galim tik tai, kad į „SOS gyvūnų“ prieglaudą ją atvežė gatvėje radę žmonės. Atsikraustė pas mus...

Riešutėlė nepasakoja mums apie ankstesnį savo gyvenimą, tad ir mes jums pasakyti galim tik tai, kad į „SOS gyvūnų“ prieglaudą ją atvežė gatvėje radę žmonės. Atsikraustė pas mus ji jau sunkiai sirgdama rinotracheitu, tad mažei teko ištverti ilgas ir nuobodžias karantinavimo ir gydymo dienas. Pasveiko, sustiprėjo Riešutėlė ir ėmė pareigingai dirbti traktoriste: bakst į šoną Riešutėlei pirštu ir purpia, burbia, net dreba motorėlis.

Riešutėlės žvilgsnis griežtas, toks vertinantis. Nelinkusi ji ir bėgti glaustytis aplink kojas kiekvienam atėjusiam aplankyti, kartais nesiteikia ateiti pasisveikinti net su nuolat ją niurkančiom savanorėm – ji tikra katė. Žino savo vertę. Na, bet jau tokį įspūdį norėtų sudaryti, nes – atsiprašom, Riešute, bet išduosim paslaptį – lig šiol tereikia priliesti ją pirštu ir ji akimirksniu pamiršta visus savo „nenoriu, neateisiu, pati ateik“: griūna ant šono ir pradeda kartais net šiek tiek isteriškai raitytis, raivytis, murkti, kriuksėti, vartaliotis ir iš visų jėgų trintis snukučiu į glostančią ranką. Ir taip elgtis gali nepailsdama... Tik kad sunku atrasti laiko glostymų sesijoms taip dažnai, kaip Riešutei norėtųs.

Todėl kreipiamės į jus – gal norėtumėt sveikos, nukirmintos, paskiepytos, sterilizuotos maždaug 5-6 mėn. amžiaus juodmargės Riešutės savo namuose? Esat švelnus, kantrus, atsargus ir mylintis žmogus? Riešutė visai nekantriai laukia – pro narvelio grotas niuksi savanores, už kepurės kutosų tampo vis klausdama: „Kada manęs atvažiuos? Kada?“


Dėl Riešutės skambinkite tel. 8683 39826 (Nadia), rašykite info@sos-gyvunai.lt arba atvažiuokite į prieglaudėlę, įsikūrusią Minsko pl. 33A (pasiskambinkite prieš tai).
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt