Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 09:11

Rikis nereikalingasis

Prieš šventes prieglauda pilnėja itin sparčiai. Nieko stebėtino, juk brangūs tautiečiai tvarko savo būstus. Ir dažnam gyvūnas – tai nereikalingas rakandas ar šiukšlė, kuriuos...

Prieš šventes prieglauda pilnėja itin sparčiai. Nieko stebėtino, juk brangūs tautiečiai tvarko savo būstus. Ir dažnam gyvūnas – tai nereikalingas rakandas ar šiukšlė, kuriuos reikia išnešti iš namų.

Naujų šeimininkų laukia įvairūs šuneliai: visiškai jauni, šiek tiek ūgtelėję ar jau visiškai subrendę. Maži kambariniai šuniukai, dideli kiemo sargai. Balti, juodi, rudi, tigriniai, ilgaplaukiai, trumpaplaukiai, šiurkščiaplaukiai... Visi jie buvo palikti, pamesti, tapę nebereikalingi, gimę niekieno nelaukiami, pasmerkti mirčiai. Rikis vienas iš jų, laukiantis savo šanso gyventi.

Rikiui apie 1 metukai. Jei jo gyvenime buvo blogio, tai visa tai liko praeityje. O dabar matote labai protingą, labai draugišką, gerai sutariantį su mažais vaikais, sargų, žinantį kai kurias komandas (sėsti, nueiti į vietą, aprimti, dainuoti kartu su jumis), greitai besimokantį ir prisitaikantį prie naujų aplinkybių, nesituštinantį namuose šunelį Tikime, kad greitai niekam nereikalingas Rikis kažkam taps pačiu brangiausiu.

Kaunas, 865282924, neringa@penktakoja.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt