Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rodžeris: atstumtas, bet mylintis šunelis – zuikelis

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sunku rašyti apie šį šunelį - zuikelį. Norisi pasiimti jį ant kelių, prisiglausti ir atsiprašinėti už tai, kaip su juo pasielgė kitas žmogus. Žmogus, kuris turėjo (privalėjo!)...

Sunku rašyti apie šį šunelį - zuikelį. Norisi pasiimti jį ant kelių, prisiglausti ir atsiprašinėti už tai, kaip su juo pasielgė kitas žmogus. Žmogus, kuris turėjo (privalėjo!) juo rūpintis, jį saugoti, bet išmetė jį laukan žiauriai daliai. Ir žinote kodėl? Ogi todėl, kad žmogystos priveisė šunelių, Rodžerio broliukus-sesutes išdalino (tikimės), o Rodžerio niekas neėmė. Taip šunelis ir atsidūrė tarp išmetamų iš namų šiukšlių. Niekam Rodžerio nereikėjo dėl didelės šunelio nelaimės – įgimtos galinių keliukų sąnarių ligos. Todėl Rodžeriukas atrodo, kaip mažas, nuskriaustas ir be galo vienišas zuikelis.

Šuneliui vos tris mėnesiukai (kastruotas), nors ir atstumtas visų, kurie jam buvo mylimiausi, jis neprarado pasitikėjimo žmogumi, širdutė vis dar kupina ištikimybės ir negęstančios meilės. Jam taip norisi gyventi ir džiaugtis Savo Žmogumi.

Bet mums kartu reikia įveikti labai ilgą ir skausmingą kelią. Tad tenka kreiptis į visus jus, brangieji, didelės pagalbos, paramos ir nuoširdaus palaikymo. Turime galimybę operuoti Rodžeriuką, veterinaras nusiteikęs padėti mums ir mažyliui. Bet operacija vienai kojytei kainuos apie 800Lt. Taip, tai tikrai dideli pinigai. Bet neturime jėgų atsisakyti tos minties. Neleidžia Rodžeriuko vaikiškai tyros akytės ir atvira gėriui širdelė. Padėkite mums strakaliuką Rodžeriuką išmokyti vaikščioti. O gal net atsitiktų toks nepaprastas stebuklas, ir atsilieptų galintys pagloboti šunelį namuose. Jam taip patinka bendravimas ir švelnumas.

Kaunas, 865282924, neringa@penktakoja.lt

Rekvizitai paramai:

VŠĮ „Penkta koja“
LT107044060007669611 SEB arba
LT497300010106206608 Swedbank
Įmokos paskirtis: Rodžeriui

Pervedant iš užsienio:
VŠĮ „PENKTA KOJA“
Birželio 23-os g. 6-36, Kaunas
LT497300010106206608 Swedbank;
Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius
SWIFT kodas HABALT22

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt