Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ryžiukas Guru labai ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas, na taip... aš ryžas. Ir ką? Skirtingai nuo tų vaikų, kuriuos pravardžiuoja, aš didžiuojuosi savo plaukų spalva, nes nešu pinigus ir laimę į kiekvieno namus.

Labas,

na taip... aš ryžas. Ir ką? Skirtingai nuo tų vaikų, kuriuos pravardžiuoja, aš didžiuojuosi savo plaukų spalva, nes nešu pinigus ir laimę į kiekvieno namus.

Deja, iš savo namų buvau išmestas tiesiai į gatvę. Nežinau, kodėl, gal kad mano šeimininkai laiku nepasirūpino mano kastravimu, na, o aš ką... nepašokinėsiu prieš gamtą... Gal kokį kartelį ir padariau ne vietoj, bet aš nenorėjau sukelti didelių nepatogumų, o ypač kad mane išmestų į lauką. Buvo šalta ir labai baisu... Bet aš nebijojau žmonių, dar vis tikėjau, kad gal mano šeimininkai netyčia man taip padarė... Aš ėjau prie žmonių, ieškojau šilumos ir bent kąsnelio į burnytę.

Gerai, kad po kelių parų pamačiau tokią žmogystą, šeriančią katinus kieme, - sakiau, gal prisitrinsiu ir aš... Ir man pasisekė, gavau paėsti. Vėliau vėl visas kupinas vilties atėjau - gal dar pavyks. Ir, o Dieve tu šventas, man vėl pavyko. Gavau maisto ir daug paglostymų... murr... kaip aš to pasiilgęs buvau. Šįkart turėjau neapsižioplinti - žiūrėjau tiesiai į akis, murkiau kaip išmaniau, nes pasakyt negalėjau, kaip aš noriu į namus. Po šimts šunų, aš juk naminis katinas! Man vėl nekačiukiškai pasisekė - paėmė mane ant rankų ir parnešė namo. Ten buvo šilta, buvo valgyti ir kur minkštai miegoti.

Niekad nepamiršiu tos pirmos nakties vėl namuose. Pamaniau, kad turbūt manęs tik pasigailėjo, nes tuose namuose gyveno didelis pabaisa katinas, kuris, kaip supratau, draugaut su manim nepasirašė. Tai aš tiesiog mėgavausi šiltu guoliu, daug maisto ir rūpesčiu, kurį man suteikė vos porą kartų matyta žmogysta. Gaila, kad maniškiai šeimininkai nebuvo tokie.

Dabar aš gyvenu gerai. Bet man paaiškino, kad aš būtinai rasiu SAVO namus, kuriais nereiks dalintis su piktais sugyventiniais ir aš ten visada būsiu mylimas iki paskutinės savo katiniškos dienos. Man dar tik dveji metai, laikas eina... Ir aš vis dar laukiu. Labai laukiu savo šeimos, kuriai atiduosiu viską, ką turiu geriausio - savo meilę. Nes daugiau, deja, nieko man mano buvę šeimininkai, išmetę i gatvę, neįdėjo... Aš tikiuosi Jums užteks. Labai Jūsų laukiu. Juk dabar šventės. Mano globėja - gera žmogysta sakė, kad tai stebuklų metas. Aš nežinau, kas yra stebuklas, bet tikiu, kad tai yra gerai. O gerumu aš labai tikiu.

Tiesa, mane jau spėjo kastruoti ir paskiepyti!

Jūsų GURU

Jeigu galite ir norite priimti mane į savo namus, skambinkite globėjai Ingai: 860177756

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt