Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 17d. 14:19

Sadizmo apraiška: nupjautos ausys, nukirsta uodega. Sužalotai Nadiušai reikalinga parama ir globa

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Kaskart susidurdami su žiauraus elgesio apraiškomis prieš gyvūnus pradedame augintis šaltakraujiškumo „kiautą“ ir nebegrįžtame į spėliones ar pamąstymus : „kodėl taip nutiko ir...

Kaskart susidurdami su žiauraus elgesio apraiškomis prieš gyvūnus pradedame augintis šaltakraujiškumo „kiautą“ ir nebegrįžtame į spėliones ar pamąstymus : „kodėl taip nutiko ir kas būtų jeigu...“
Bet katytės Nadiušos istorija šokiravo net patyrusius ir visko mačiusius savanorius. 

Kažkoks veikėjas turėjo katytę. Nusprendė, kad ji, kokia gimusi, nėra pakankamai graži ir jam neįdomi, per prasta. Tada nusprendė patenkinti savo egoistiškus, liguistus tikslus ir susirado veterinarą, kuris sutiko prisidėti prie nusikalstamo veikos – „pagražinti“ gyvūną. Katei buvo visiškai nupjautos ausys ir nukirsta didžioji dalis uodegos. Net kraupu pagalvoti, kiek bejėgiui gyvūnui teko iškentėti, kad pagaliau  taptų savo  šeimininkui „patraukli“.

Matyt, katės plastinės operacijos nepatenkino šeimininko lūkesčių, todėl vieną dieną ji buvo ištrenkta į gatvę. Į vieną Lazdynų rajono kiemą Nadiuša atklydo vasarą. Išgąsdinta ji blaškėsi, vilko galinę koją, ant kurios dėl netaisyklingos kojos padėties buvo nutrinti visi kojos pirštai, t.y. jų tiesiog nebuvo, likusios tik žaizdos. Viena geraširdė senolė Nadežda pradėjo vargšę maitinti, globoti lauke.
O prieš kelias dienas vargais negalais senolė susirado pagalbos telefoną ir apie katyę sužinojo gyvūnų gelbėjimo organizacijų „Mažoji Liza“ ir „Rainiukas“ savanoriai. Pradėta jungtinė Nadiušos gelbėjimo operacija.

Katytė Nadiuša išgelbėta nupjautomis ausytėmis, nukirsta uodega, išsukta likusia be pirštų letena. Sadizmo padarinių mes jau niekada nebeištaisysime, tačiau skausmingą sužalotą leteną, dėl kurios katytė neteko pirštų, greičiausiai reikės operuoti.

Nadiuša 01-18 d. važiuos pas geriausią Vilniuje chirurgę. Bus aišku, ar dar ką nors galime padaryti. Greičiausiai bus reikalinga operacija. Todėl visų prašome nelikti abejingais ir paaukoti katytės apžiūrai, rentgenui ir būsimai operacijai.

Kol kas apžiūra ir rentgenas – apie 150 lt. Vėliau patikslinsime sumą dėl operacijos.
Taip pat prašome paaukoti katytės išlaikymui – kokybiškam maistui, kraikui, vaistams nuo parazitų ir vitaminams.

Nadiušai reikalingas globėjas iki jai surasime naujus atsakingus šeimininkus, saugius ir jaukius namus, kur ji bus mylima ir vieną saulėtą rytą nebeprisimins patirtos skriaudos, skausmo ir išdavystės.

Jei tik galite priglausti šią nuskriaustą, bet be galo mielą, dar vis žmogumi tikinčią, švelnią murklę, labai prašome paskambinti.

Ačiū už pagalbą!

--------------------------
Jei tik atpažįstate šią katę ir ką nors žinote apie jos buvusius šeimininkus ar tokią operaciją atlikusius gydytojus, prašome su mumis susisiekti. Įvykdytas nusikaltimas. Dėl nukirptų ausų negrįžtamai sužalota katės sveikata – ausų kaušeliai būtini, kitaip katė viską girdi per garsiai ir kenčia nuolatinį triukšmą, dėl ko patiria didžiulį stresą ir galvos skausmą. Kaušeliai taip pat yra apsauga nuo šalčio. Jų neturėdama katė negali gyventi lauke, nes nuolat serga ausų uždegimu, kuris, visi žinome, sukelia nepakeliamą skausmą. Uodega taip pat būtina lygsvarai išlaikyti bei normaliai judėti.
Suteikusiems informaciją garantuojame anonimiškumą.

Primename, kad karpyti, nunaginti ar kitaip žaloti gyvūną draudžia Lietuvos Respublikos ir Tarptautiniai teisės aktai.

 

Skambinti, rašyti: 860014377; 861558898; 868973782.

info@mazojiliza.lt; info@rainiukas.lt

Nadiušą galite paremti siųsdami paramą į „Mažosios Lizos“ arba  „Rainuiko“ sąskaitas, nurodydami „Nadiušai“:


VŠĮ „Mažoji Liza“
Kodas: 302705033
A/S: LT27 7044 0600 0779 9964 (SEB bankas)

VšĮ „Rainiukas“
Kodas: 302733794
A/S: LT 56 7300 0101 3075 8928 (Swedbank) 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt