Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 10d. 14:01

Sanitarinėje tarnyboje „Grinda“ išsigelbėjimo laukia naminiai katinėliai (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Šiuo metu sanitarinėje tarnyboje „Grinda“ be saulės, be dienos šviesos, be švelnių žmogaus rankų ir mylinčios širdies savo niūrias dienas skaičiuoja būrys naminių katinėlių. Išduoti ir palikti likimo valiai jie laukia išsigelbėjimo.

Šiuo metu sanitarinėje tarnyboje „Grinda“ be saulės, be dienos šviesos, be švelnių žmogaus rankų ir mylinčios širdies savo niūrias dienas skaičiuoja būrys naminių katinėlių. Išduoti ir palikti likimo valiai jie laukia išsigelbėjimo.

Marmuriukė (1 nuotr.) – apie 1,5 m. katytė. Čia ji „įkalinta“ nuo liepos vidurio. Katytė labai meili, tvarkinga, sterilizuota.

Antra Marmuriukė (2 nuotr.) – apie  1,5 m. amžiaus. Ji rasta Vilkeliškių g. Tačiau istorija melaginga ir neaiški, nes melagingai nurodyti duomenys. Tikriausiai tai – nuosava naminė katytė, kurios norėta atsikratyti apgaulės būdu. Katytė sterilizuota, tvarkinga, nepaprastai gražaus kailio rašto.

Juodai balta (3 nuotr.) – apie 4,5 mėnesių katytė. Atiduota kartu su juodąja sesute. Jos sesutei tikėkimės pasisekė – ji padovanota. O mažoji sesutė liko laukti. Mažutė čia „kali“ nuo liepos mėnesio.

Oranžinis (4 nuotr.) – apie 2,5 m. amžiaus katinėlis. Atneštas iš namų. Nurodė, kad rado. Katinėlis labai meilus ir mielas. Tvarkingas, kastruotas, visiškas „gerietis“.

Juodai baltas (5 nuotr.) – apie 4 m. amžiaus katinėlis. Labai „Grindoje“ stresuoja. Visiškai naminis. Atsisakymo priežastis – gimė vaikas, alergija. Katinukas tvarkingas, kastruotas.

Mažoji marmuriukė Austėja (6 nuotr.) – apie 4 mėnesių amžiaus. Ji jau taip seniai sanitarinėje tarnyboje. Mažutė pastoviai guli susispaudusi ir laukia, laukia, laukia...

Mažulytė (7 nuotr.) – apie 2 mėn kačiukė. Ji pateko į „Grindą“ kartu su mama. Mažutė narve be saulės jau visas mėnuo.

Mažuliukas baltas kukuliukas (8 nuotr.) – 1,5 mėnesio amžiaus. Jis atneštas „geriečių“ visai neseniai. O amžius toks, kad kiekviena diena brangi...

Labai prašome padėti šiems naminukams. Jie didžiausioje rizikoje ir kiekviena diena atima dalelę jų sveikatos.

Jei galite padėti nors vienam bėduliukui, nors vienai kenčiančiai širdelei skambinkite tel. 865354521 arba 865244093.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt