2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 07 26

Sarginis katinas Pinčiukas ieško darbo (nuotraukos)

Saugau teritoriją nuo bulmastifų ir kačių. Ir tuo labiau, katinų. Imu nebrangiai: maistas, meilė ir pastogė.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Saugau teritoriją nuo bulmastifų ir kačių. Ir tuo labiau, katinų. Imu nebrangiai: maistas, meilė ir pastogė.

Na, jūs gal ir netikit, kad taip būna, tuo labiau, kad palikau savo riešutėlius veterinarijos klinikoje. Bet genai tai mano liko. O genuose aš tikras vyras, galbūt netgi tigras. Negirdėjot, nebuvo pabėgęs koks tigras Kaune iš zoologijos sodo prieš keletą metų? Juk aš kaunietis, tai maža ką...

Bet nebijokit, žmogui aš draugas. Ne toks draugas, kaip saldaininis airių seteris, bet toks draugas, koks tik gali būti daug iškentėjęs katinas. Lydžiu pamėgtą moteriškę į parduotuvę ir parlydžiu: o juk ir man kažką skanaus atneš. Mėgstu būti glostomas, moku murkti, noriu dėmesio. Moku gyventi namie ir žinau, kur mano kraiko dėžutė. (Dar geriau žinau, kur mano dubenėlis su ėdalu...)

Bet jau kitų katinų tai nemėgstu. Tegu jie nebus agresyvūs, bet nemėgstu ir viskas, kažkas viduj kaip užverda, nesusivaldau. Mokėčiau susivaldyti - jau turėčiau namus. O dabar turiu tik kiemą, o ir čia į mane žvairuoja, kad ir tas bulmastifo šeimininkas... Nes kai užverda man... Tai tik kibirkštys iš akių pasipila... Mano kiemas, mano!

Tai štai, ieškau aš darbo, kol manęs dėl mano karšto būdo neišvežė kur nors, iš kur negrįžtama. Moku saugoti teritoriją, bet žiemą lauke gyventi tikrai nenoriu. Todėl pageidauju stogo virš galvos, ar bute, ar name, ar gal net nuošaliam vienkiemy. Noriu gyventi šiltai, sočiai ir saugiai, su kantriais katinų tramdytojais, kurie mėgsta meilius katulius, nors ir turinčius charakterį.

Bet brangieji, supraskit - jei ketinate laikyti dar ir vištas, šunis, kitas kates, peles, aš ne jums. Aš noriu visko sau! Ir kad jūs turėtumėt sau mane, patį šauniausią katiną apylinkėje! Net leisiu pakabinti lentelę "Atsargiai, sargus katinas" ant vartelių.

Padėkit - man rasti naujus namus, o kiemo gyventojams nuo manęs atsikvėpti. Paskambinkit mano globėjai Eglei, 8679 92338. Ji mus supažindins, galgi mes susidraugausim... Gal jūs svajojote apie narsų ugninį katiną visą gyvenimą? O čia štai ir aš pasitaikiau.

Gyvenu Kaune.

P.S. Už pinigus nesimušu, kovų rengėjai, nesivarginkite.

Su meile, Pinčiukas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt