Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 5d. 15:53

Savanoriauk neišėjęs iš namų: „Naminukai“ ieško pagalbininkų

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Mielieji, mes žinom, kad vasara, atostogos ir taip norit pasidžiaugti nuostabiu rugpjūčiu be jokio galvos kvaršinimo, bet neišsigąskit, daug nesiruošiam prašyti!

Mielieji, mes žinom, kad vasara, atostogos ir taip norit pasidžiaugti nuostabiu rugpjūčiu be jokio galvos kvaršinimo, bet neišsigąskit, daug nesiruošiam prašyti!

Gyvūnų globos organizacija „Naminukai“ kviečia savanoriauti neišėjus iš namų! Galite būti bet kokio amžiaus, turtuoliai ir vargšai, netgi alergiški gyvūnams, vienintelė sąlyga: noras padėti beglobiukams surasti namus!

Ieškome žmonių, galinčių bent kartą per savaitę, ar kaip jie panorės, skirti po porą valandėlių „Naminukų“ globotinių skelbimų platinimui internete! Tai tikrai nesudėtinga Jums, o tokia pagalba gali būti aukso vertės beglobiukams.

Mes Jums atsiunčiame kokybiškas gyvūno nuotraukas, išsamų aprašymą, kontaktinius duomenis ir internetinių portalų sąrašą, kur reikėtų sudėti skelbimus. Jums nereikėtų nieko papildomai ieškoti, rašyti ar gavoti! Tiesiog atsisėdat, įsijungiat linksmą muzikytę, dėliojat skelbimus ir visi kartu laikom kumščius ir tikimės geriausio- surasti beglobiukams namus.

Taip pat ieškome veiklių vaikų, ar jaunimo, kurie kartais galėtų ir norėtų paplatinti skelbimus lauke: stotelėse, prie laiptinių ir kitose matomose vietose. Reikiamomis priemonėmis ir pačiais skelbimais aprūpintume!

Būsime be galo dėkingi, jeigu prisidėsite ir padėsite, nes tik dirbdami drauge galime nuversti kalnus! Norėdami prisijungti ir padėti beglobiams gyvūnams, neišėję iš namų, rašykite „Naminukams“ info@naminukai.org! Tinka ne tik Vilniaus, bet ir visos Lietuvos gyventojai!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt