Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 25d. 14:32

Šeimininkai, kur Jūs? Amigo ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Ir aš garsiai sakau visiems - LABAS! Esu Amigo, kartais - Amis - čia jau kaip Jums labiau patinka ir tinka. Noriu, kad kuo daugiau žmonių sužinotų mano istorija. Taigi, mane rado vieną ir pamestą vidury miškų, o gal paklydusį. Kas dabar žino...Bet atsirado geri žmonės, kurie atsivežė mane į miestą, į patį didžiausią miestą - Vilnių!

Ir aš garsiai sakau visiems - LABAS! Esu Amigo, kartais - Amis - čia jau kaip Jums labiau patinka ir tinka. Noriu, kad kuo daugiau žmonių sužinotų mano istorija. Taigi, mane rado vieną ir pamestą vidury miškų, o gal paklydusį. Kas dabar žino...Bet atsirado geri žmonės, kurie  atsivežė mane į miestą, į patį didžiausią miestą - Vilnių!
Todėl, iš pradžių tikrai buvo daug streso - daug mašinų, namų, laiptinių, triukšmo, bet tik todėl, kad to anksčiau turbūt nebuvau manęs. O gal ir todėl, kad esu dar visai jaunutis, man tik 4-5mėn. Galima sakyti, kad aš visai dar vaikas! Taigi, man dar reikia daug ko išmokti! Nes globėja sako, jog nepanašu, kad ten, kur aš buvau ankščiau, kas nors būtų stengęsis mane auklėti, drąsinti ar tiesiog rūpintis bei myluoti. Todėl, neseniai buvau bailus bailus, galima sakyti, vienas bailiausių pasaulyje, bet prieš kelias dienas supratau, kad esu saugus ir išmokau žaisti, glaustytis, dūkti su kitais sunimis, pažindintis su naujais draugais, eiti į svečius ir pan. Pasirodo, be reikalo iš pradžių visko taip bijojau!
Beto, aš dabar, jau kaip tikras miestietis, moku damoms pritūpęs palaižyti ranką, o tada sušokti šokį kaip rodo per tuos klipus muzikinius. O kai vaikštau su savo globėja, visi manimi grožisi ir sako, kad esu fainas, draugiškas, mielas ir visoks koks kitoks. Ir nepasikuklinsiu, bet jie neperdeda! Aš tikrai nerealus!
Tik niekaip nesuprantu tų kitų pūkuotų padarų, kuriuos žmonės vadina katėmis… man tai nei draugaut su jomis norisi, nei žaist - baisokos tokios, bet aš esu dar visai jaunas, tad gal su laiku sugebėsiu ir su jomis susidraugauti. Beje, esu visai nedidukas - ties ketera ~45cm ir daug augti nebeturėčiau.
Ir vos nepamiršau svarbiausio, dėl ko aš pasakoju visą savo istoriją! O gi aš ieškau pastovių namų, kur galėčiau būti Tavo geriausiu draugu, kuris palaižys nosį, kai tau bus liūdna ir padūks kartu, kad Tave pralinksminti.
Jei aš Tau patikau - skambink mano sekretorėms ir susitarsim dėl susitikomo - 861558898, 867105838.
Tapkim draugais!
Tavo Amis.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt