Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 18d. 16:29

Septyni belgų aviganio mišrūniukai ieško namų!

Apšerkšniję mūsų žiemos – balta balta, kur dairais. Ilgas pasakas mažiemus seka pirkioj vakarais. …. Pusnynuos nykštukai miega, aukso žuvys po ledu. Bėga  ragana per sniegą,...

Apšerkšniję mūsų žiemos –
balta balta, kur dairais.
Ilgas pasakas mažiemus seka
pirkioj vakarais.
….
Pusnynuos nykštukai miega,
aukso žuvys po ledu.
Bėga  ragana per sniegą,
nepalikdama pėdų.

Laukinė itin protinga ir nepagaunama belgų mišrūnė šį kart į pasaulį atsivedė 8 šunelius – 7 Nykštukus ir Snieguolę. Rūpestinga mamytė juos slėpė ne po ledu, o betoniniam urve. Kad Nykštukams netektų miegot pusnynuos, mes tapome tomis raganomis, kurios pasičiupo mažylius ir dabar ilgas pasakas mažiemus sekam pirkioj vakarais.

Tuo ir užbaigsime mūsų pasakaitę – užaugę Nykštukai ir Snieguolė nenorėtų likti pasakų personažais – išlepusiais Princais, Pelene ar ujamais tarnais...
Nežinau kaip vadinsis Jūsų, būsimieji šeimininkai, gyvenimo istorija – gal Trys draugai, gal Trise valtimi (neskaitant šuns) , gal tai bus romanas, o gal epas – bet jeigu jame yra vietos Draugui, skambinkit globėjoms.

Šuneliai gimę lapkričio 5 d. Augs vidutinio ūgio – smulkesnieji apie 15 kg, stambesni apie 25-30 kg, kai kurių ūgis gali siekti kelius. Sveiki, drūti, nukirminti.

Vilnius, globėjų tel.:
8616 15454  –  smulkiausias patinėlis (šviesus) ir kalytė (tamsi)
8652 44579  – 3 patinėliai (šviesus  ir 2 tamsūs)
8695 43427 –  2 patinėliai (tamsūs)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt