Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 9d. 10:10

Šešetas katinėlių ieško namų (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Niekur kitur nerasite tokios katinėlių įvairovės, tik pas mus. Galime pasiūlyti rainiuką, rainą su baltu, porą trispalvių katyčių, juodai baltą ar visiškai juodą katinėlius.

Niekur kitur nerasite tokios katinėlių įvairovės, tik pas mus. Galime pasiūlyti rainiuką, rainą su baltu, porą trispalvių katyčių, juodai baltą ar visiškai juodą katinėlius. Jie visi dar toookie vaikai, jų gyvenimas kupinas linksmybių, džiaugsmų ir atradimų. Juk tokia ir turi būti vaikystė.

Visi katinėliai sveiki ir smalsūs, judrūs ir žaismingi, gražūs ir mieli. Visi puikiai naudojasi kraiko dėžute, gavę vaistų nuo kirminų ir nuo kailiuko parazitų. Taigi pasirinkti tikrai yra iš ko.

Pažiūrėkite į šiuos šešis Kaune gyvenančius mažylius, šešias jautrias širdeles, plakančias vienu ritmu ir tyliai kartojančias: „kur mūsų namai? Noriu namų, noriu namų“. Gal kurį nors nuspręsite ir į savo namus priimti?

Ieškome jiems namų, į kuriuos norėtųsi grįžti vėl ir vėl. Kur viskas taip sava ir miela. Kur, net būdamas pačios niūriausios, pačios blogiausios nuotaikos, gali pasislėpti nuo viso pasaulio.

Išsirinkote kurį nors iš šių mažylių? Skambinkite: 8 698 13734, 8 612 96972.

VIDEO: P1080687
VIDEO: P1080641

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt