Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 19d. 18:18

Šešetas mažų šunelių nori susipažinti (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kai gyvenimas prasideda šiukšlių konteineryje, blogiau būti jau nebegali, todėl toliau gyvenimas gali eiti tik geryn! – štai taip filosofiškai nusiteikę šeši naujagimiai mišrūniukai, rugpjūčio 9 dieną atnešti į gyvūnų sanitarinę tarnybą „Grinda“.

Kai gyvenimas prasideda šiukšlių konteineryje, blogiau būti jau nebegali, todėl toliau gyvenimas gali eiti tik geryn! – štai taip filosofiškai nusiteikę šeši naujagimiai mišrūniukai, rugpjūčio 9 dieną atnešti į gyvūnų sanitarinę tarnybą „Grinda“ kartoninėje dėžėje, ištraukti iš šiukšlių konteinerio. Tikrai blogiau būti jau nebegali, tad visi mažyliai nusiteikę optimistiškai ir sveikina gyvenimą garsiais ir drąsiais riksmais. Optimizmui jie tikrai turi pagrindo – po baisios nežinomybės, šalčio ir alkio – pagaliau saugūs ir šilti namai, minkštas guolis, skanus maistas ir nuolat kažką raminančiai šnabždantis globėjos balsas.

Mažieji taip džiaugiasi likę gyvi, kad nieko nelaukdami nori jums prisistatyti. Tiesa, naujų namučių paieška oficialiai dar nepaskelbta, kol kas reikia sustiprėti, išmokti savarankiškai valgyti ir įsidrąsinti likti be sesučių ir broliukų draugijos. Tačiau niekas netrukdo jums kad ir šią akimirką vieną iš jų įsimylėti, užsirezervuoti ir kantriai laukti. Arba atvažiuoti susipažinti. Gal net pamatyti pirmąjį žingsnį. Arba pažvelgti į akutes, kai jos pirmą kartą atsimerks. Tai retai pasitaikanti galimybė pažinti savo augintinį nuo pirmųjų jo gyvenimo dienų.

Mažieji dar bevardžiai – nenorime atimti iš jų naujųjų šeimininkų džiaugsmo juos šaukti pačių sugalvotais vardais. Ir aprašymas jų kol kas trumpas, nes visų mažylių būdas kol kas panašus: godžiai pavalgyti, ramiai išsimiegoti ir atlikti vieną kitą gamtinį reikaliuką.

2 nuotrauka: juoda su baltu mergytė,– milžinukė, kone dvigubai didesnė už kitus.

3 nuotrauka: juoda su baltu mergytė su dviem baltom žvaigždutėm ant galvytės.

4 nuotrauka: ruda mergyte – ypatingoji, gležnoji coliukė, išskirtinės, nė vienai sesutei ir broliukui nebūdingos spalvos.

5 nuotrauka: juodas su baltu berniukas – tvirtas vyrukas, apimtimis netruks pasivyti milžinukę sesutę.

6 nuotrauka: juodas su baltu ir rudu berniukas – pradžioj buvęs problemų kamuoliukas, kas dieną darosi vis stipresnis, valgo vis geriau.

7 nuotrauka: juoda su baltu ir rudu mergytė – stipri, guvi gražuolė.

Globėjos Indrės kontaktai: 8-616-15454 (Vilnius).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt