Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių universiteto studentės beglobiams gyvūnams akimirksniu surinko beveik 700 litų

Šaltinis: 15min
0
A A

Žmonių atsakomybė nyksta kaip juodieji gandrai – turbūt kiekviename užkampyje įmanoma pamatyti kelis lakstančius katinus ar gatvėje bėgiojančius valkataujančius šunis. Antradienį...

Žmonių atsakomybė nyksta kaip juodieji gandrai – turbūt kiekviename užkampyje įmanoma pamatyti kelis lakstančius katinus ar gatvėje bėgiojančius valkataujančius šunis. Antradienį Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto Lietuvių filologijos ir komunikacijos IV kurso studentės surengė akciją „Tavo pinigėlis – mano skanus kąsnelis“, kurios tikslas buvo surinkti kuo daugiau aukų Šiaulių gyvūnų globos namams.

Idėja kilo pasidomėjus, kad žmonėms aktualesnės yra jų problemos, tokios kaip patyčios, smurtas ir pananašiai, o benamiais gyvūnais beveik nesidomima, teigia organizatorės.

Akcija vyko Šiaulių universiteto Edukologijos fakultete, šalia valgyklos, kurioje pietauja tiek studentai, tiek dėstytojai ir darbuotojai iš greta fakulteto esančių įstaigų.

Vieta pasirinkta neatsitiktinai, norėta parodyti, kad ir sotūs turėtų užjausti alkanus. Per 3 val. surinkta suma siekia 687,68 Lt, taip pat buvo paaukotas 1 euras ir 2 santimai.

Didžiausia suma, kurią skyrė vienas asmuo siekė 100 Lt, tai parodo, kad vis tik piliečiai nėra abejingi benamiams gyvūnams.

Būtų sunku pasakyti, kas daugiau skyrė pinigų – ar dėstytojai, ar studentai, nes nei vieni, nei kiti nepraėjo pro šalį, neįmetę bent kelių centų.

Pasitarus su Šiaulių gyvūnų globos namų įkūrėja ir vadove Birute Vaičiulevičiene, nuspręsta, kad surinktas aukas naudingiausia būtų panaudoti veterinaro paslaugoms, dabar jos itin brangios, ir mėsai, kurios taip trūksta gyvūnams.

B. Vaičiulevičienė teigia, kad per pastaruosius 14 metų žmonės priglaudė daugiau nei 10 000 gyvūnų ir suteikė jiems galimybę būti mylimiems.

„Malonu inicijuoti akciją, nes tokiu būdu padarėme gerą darbą. Šiandien visos supratome, kad žmonės nėra abejingi ir labai tuo džiaugiamės. Manau, kad tokių akcijų turėtų būti kuo daugiau“, – sako viena iš organizatorių Gintarė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt