Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2012 12 28, 18:19

Sielos gydytoja ieško namų

Yra toks žaidimas – žiūrėti katei į akis. Ir yra meditacija – kai katė taip pat žiūri į tave. Žiūri savo skaisčiomis akimis ilgai, mąsliai, atvirai. Lyg svarstydama, kas tai yra ž...
Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Yra toks žaidimas – žiūrėti katei į akis. Ir yra meditacija – kai katė taip pat žiūri į tave. Žiūri savo skaisčiomis akimis ilgai, mąsliai, atvirai. Lyg svarstydama, kas tai yra žmogus ir kas tai – katė. Kuo mes panašūs. Kodėl mums gera drauge. Tiesiog žiūrėti, būti. Neversti vienas kito kažką daryti, nenešioti kamuoliukų, nemeilikauti. Stefany, Stepute – tu neįtikėtina katė. Tu sielos gydytoja.

Taip, ji labai graži, įspūdingų žalių akių. Bet tai ne viskas. Ji skleidžia ramybę. Jos judesiai lėti ir plastiški. Ji rami. Kai tyliai, lėtai vaikšto po butą, tarsi kaskart vėl iš naujo atranda pasaulį: štai šitą spintelę. Šitą staliuką. Palangę. Ar visa tai tikra? Ar nesubyrės į dulkes, nepavirs miražu? Gal stipriau kepštelėjus, šios saugančios sienos išnyks, ir Steputė vėl atsidurs lauke – prie statybų, greta ūžiančios gatvės, ant išmestų kartonų, tupinti po lietumi, po pliskinančia saule, tupinti diena iš dienos, kažko laukianti, bet nežinia, ar sulauksianti...

Tai praeitis, istorija, kuri negali kartotis. Viskas aplink realu, tu dabar globojama ir saugi, dabar beliko rasti nuolatinius namus, kad į globą galėtų keliauti kitas nuskriaustas, išgąsdintas beglobis keturkojis. 

Kokių namų reikia Steputei? Ramių namų. Šiltų namų. Švelnių, kantrių žmonių, kurie jos nebandys per prievartą ant kelių pasitupdyti, o leis pačiai priartėti, susipažinti, kurie supras, kaip tai daug, kai katė, kuri savo gyvenime matė tik trupinį gėrio, leidžiasi atsargiai kasoma, glostoma, kai patikliai pribėga, atėjus su maisto indeliu.

Ką suteiks Steputė savo namams? Paslaptį. Spindesį. Ne prabangos, nors ji labai prašmatnaus kailiuko savininkė, o savo smaragdo akių spindesį. Galimybę stebėti, kaip vaikšto ir tiria pasaulį Katė.

Ši katė skiepyta, sterilizuota. Globojama Vilniuje.

Dėl jos skambinti 860014377, Erika, rašyti info@mazojiliza.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt