Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šikšnosparniukai“ maldauja pagalbos (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai pirmą kartą pamatėme šią šeimynėlę, ištiko lengvas šokas, žiūrėjome ir niekaip negalėjome patikėti, kad tai kačiukai – garbės žodis!

Kai pirmą kartą pamatėme šią šeimynėlę, ištiko lengvas šokas, žiūrėjome ir niekaip negalėjome patikėti, kad tai kačiukai – garbės žodis! Penki maži „šikšnosparniukai“ drebančiomis kojytėmis ir jų mama – tarsi keturių mėnesių katytė: išsekusi ir tokia pat pasimetusi. Žiūrint į kačiukus buvo tiesiog neįmanoma patikėti, kad jiems jau eina antras mėnuo...

Trumpai apie tai, kaip atsirado ši šeimynėlė globėjos Agnės namuose: taip jau „pasiseka“, kad gyvūnų globėjai nuolat lyg netyčia atsiduria tokių istorijų centre. Agnė šią moterį sutiko tiesiog gatvėje, su kažkokiu neaiškiu nešuliu. Pasirodo, jog moteris lieka be pastovios gyvenamosios vietos, o katę su kačiukais nusprendė tiesiog paleist į judrųjį pasaulį, kaip sakant, gyventi.

Vargu ar šiandien bent vienas „šikšnosparniukas“ būtų likęs gyvas, jei ne Agnė, kuri nesugebėjo užmerkti akių prieš šią istoriją.

Šiai dienai liko trys gyvi mažyliai, kiti, deja, buvo tokie silpnučiai, kad nepavyko jų ištraukti į gyvenimą. Deja, ir dėl likusiųjų tenka drebėti. Kačiukai ne pagal savo amžių maži ir neišsivystę, jų ausytės didelės, pilvukas apvalus, odelė tarsi peršviečiama. Toks jausmas, kad pačiu svarbiausiu augimo laikotarpiu, jiems tiesiog neužteko maisto.

Neužtenka jo ir dabar... Mažyliams verkiant ir skubiai reikia gero „intestinal“ maisto ir koncervo, nes sausiuką graužt jiems sunkoka, taip pat bandant kompensuoti medžiagas, kurių jiems trūksta ir sustiprinti organizmą, reikia vitaminų.

Prašome pagelbėti ir padėti išsaugoti likusius „šikšnosparniukus“, padėti jiems virsti tikrais kačiukais... Be Jūsų pagalbos, nei mes, nei globėja Agnė nesame pajėgūs jų išgelbėti, todėl prašau, atkreipkit dėmesį į šią vargšę kaulų rinkinukų šeimynėlę.

Maisteliui ir vitaminams mums reikia maždaug 150 Lt, galėdami prisidėti bent po lašelį, paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Šikšnosparniukams“:

VšĮ „Naminukai“ Kodas: 302712405 A/S: LT 55 7300 0101 3031 2940 (Swedbank)

Iš anksto esame dėkingi už bet kokią pagalbą!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt