Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 29d. 14:45

Šiurkščiaplaukiai „žvaigždukai“ ieško namų

Šiurkščiaplaukiai „žvaigždukai“ ieško namų
Šiurkščiaplaukiai „žvaigždukai“ ieško namų

Žvaigždės... Kaip romantiška gulint pievoje galvoti, kas gi jose slypi... bet vienuolikai šunyčių, lapkričio pradžioje išmestų Vilniaus priemiestyje į duobę pievose, iš kur...

Žvaigždės... Kaip romantiška gulint pievoje galvoti, kas gi jose slypi... bet vienuolikai šunyčių, lapkričio pradžioje išmestų Vilniaus priemiestyje į duobę pievose, iš kur matyti tik žvaigždės, jos nieko gero nežadėjo...

Gurgiantys pilvukai, purvas, danguje spindinčios žvaigždės, kurias taip norisi pasiekti, ir vėl slidus purvas... ir pamažu blėstanti žvaigždžių šviesa.... Bet laimingo atsitiktinumo dėka mažylius pastebėjo žmonės, (kitokie negu tie, galėję pasmerkti savo kalytės vaikučius lėtai bado ir šalčio mirčiai) ir netrukus 10 spurdančių širdelių jau keliavo į pasiūlytą globą Pakruojo raj.

Dabar žvaigždžių vardai jiems žada gražų gyvenimą. Ūkas, Arkas, Kalista ir Himalija jau rado jaukius namus ir mylinčius šeimininkus, bet liko dar šeši maži žvaigždukai Orionas, Kometa, Jupiteris, Kasiopėja, Andromeda ir Sinopė, kuriems taip pat labai reikia namučių. Kiekvienas su savo charakteriu, kurį nupasakosime susidomėjusiems.

Mažyliai yra švarūs, sotūs ir saugūs, bet jiems labai reikia nuolatinių namų. Šunyčiai nori mėgautis savo ypatingo žmogaus dėmesiu skirtu tik jam ir dovanoti savo meilę tik tam ypatingam žmogui, kuris pasidalins su jais savo namų ir širdies šiluma. Jiems išvaryti kirminai, išnaikintos blusos ir jie labai nori žmogaus dėmesio.

Šuniukai šiurkščiaplaukiai, galimai vienas iš tėvų šnauceris arba panašus, augs vidutinio dydžio. Šiurkščiaplaukiai šunys, tinkamai prižiūrint kailį, paprastai nesišeria ir nesivelia. Jei esate atsakingas žmogus, norite keturkojo draugo, jei jūsų negąsdina tai, kad reikės maitinti, vedžioti ir auklėti, priimkite į savo namus vieną iš šių mielų padarėlių ir turėsite tikrą draugą. Mažyliai jau paskiepyti pirmuoju skiepu (likę du berniukai ir keturios mergytės).

Dėl „žvaigždukų“ kreiptis telefonu 862441922 arba elektroniniu paštu kukusiukas@gmail.com

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt