Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skubiai dovanojamas 5 metų spanielio mišrūnas.

Šaltinis: 15min
0
A A

Lauke didžiausias speigas, net nosies nesinori iškišti lauk, o prie laiptinės susigūžęs tupi margas kamuoliukas. Vis uosto, lyg ir kažko laukia. Apeina ratuką ir vėl tyliai tupi....

Lauke didžiausias speigas, net nosies nesinori iškišti lauk, o prie laiptinės susigūžęs tupi margas kamuoliukas. Vis uosto, lyg ir kažko laukia. Apeina ratuką ir vėl tyliai tupi. Neloja, neurzgia, o tik kantriai ir atkakliai kažko laukia. Vieną dieną laukia, kitą, bet niekas nepakviečia, nešeria. Priglaudžiau, nes širdis neleido taip palikti gyvūnėlio. Bėgo laikas, bet šeimininkas neatsirado, gal negrįžo, o gal trukdė? Gal išvyko, bet nesivargino ieškodamas ištikimam draugui naujų namų.
Ūkas ramus, tylus, paklusnus šuo, myli tyliai ir atkakliai, liūdi, laukia naujo šeimininko ar šeimininkės, žmogaus, kuriam galėtų dovanoti visą meilę, prisirišimą, būtų geriausiu gyvenimo draugu ir ištikimu palydovu. Jis tvarkingas, itin klusnus, meilus šuo. Neįkyri reikalaudamas dėmesio, dievina lėtus pasivaikščiojimus, negainioja kačių, nors į kitus šunis žiūri įtariai, nesipriešina maudomas, mokosi naujų dalykų lėtai, bet užtikrintai. 
Margiukas nors ir labai po truputį, bet ypatingai stipriai prisiriša prie šeimininko, kantriai jo laukia grįžtančio namo. Šiam grįžus, nenustoja džiaugtis ir prašytis paglostomas. Dėl didelio atsidavimo, urzgimu ir lojimu saugo tą vienintelį šeimininką ar šeimininkę nuo aplinkinių ir net nuo kitų šeimos narių.
Deja, pasikeitus gyvenimo sąlygoms, laikina globėja nebegali jo ilgiau laikyti, todėl šiam ištikimam gražuoliui ieškomi nauji namai. Priešingu atveju šuniukas turės grįžti į prieglaudą.
Šuniukas dovanojamas su pavadėliu ir maisteliu (savaitei). Pasiryžę suteikti namus arba laikiną globą skambinkite numeriu 865622787.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt