Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skubiai reikia pagalbos šešiems išbadėjusiems šunims su grandinėmis

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kartais negali pasakyti, kad prieglaudoje nėra vietos, nors iš tiesų jos nėra. Kartais negali pasakyti, kad tavo dėmesio laukia kelios dešimtys prieglaudinukų, ir viską metęs...

Kartais negali pasakyti, kad prieglaudoje nėra vietos, nors iš tiesų jos nėra. Kartais negali pasakyti, kad tavo dėmesio laukia kelios dešimtys prieglaudinukų, ir viską metęs turi išvykti į kitą rajoną.

Tai – tokie atvejai, kaip dabar nutikęs Jurbarko rajone. SOS gyvūnai gavo signalą, kad 6 šunys gyvena ant sniego praktiškai neprižiūrimi. Jie negali išbėgti pasikuisti bent jau prie konteinerių ar paprašyti kąsnelio iš gailestingo praeivio prie parduotuvės. Jie atseit turi būdas, kuriose gyvena. Kaip gyventi būdoje, kuri padaryta iš skardos, žiemą?!. Kai metalas traukia šaltį, kai ta a la būda kiaurai perpučiama?.. O niekur nedingsi, tenka gyventi... Jų šeimininkui tas pats, jis tupi šiltai prie krosnies.

Galima ilgai piktintis tuo, kad susiklostė tokia situacija, reikalauti teisingumo, siųsti prakeiksmus... Bet dabar svarbiausia yra pagalba. Ar atsirastų tarp Įkrauk skaitytojų tokių, kurie pasisiūlytų važiuoti kartu iš Vilniaus į Jurbarką su savo transportu, geriausia – didele mašina? Ar atsirastų tokių, kas galėtų paimti bent vieną šuniuką į namų globą, sočiai maitinti, padėti jam patikėti, kad žmogus gali rūpintis, gali paglostyti, mylėti? Kad žmogus atsakingas už tą, kurį prijaukino?

Kuo greičiau apsispręsime, tuo greičiau šuneliai sulauks pagalbos, nes visu būriu pasirūpinti prieglaudai labai sudėtinga.

Laukiame skambučių tel. 868369502, 860039525.

(Labai prašome realią pagalbą siūlyti telefonais, ne komentaruose.)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Grandinė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt