Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Smilga ieško aktyvaus šeimininko (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

SKUBIAI ieškau nuostabiam šuniukui naujų namų. Prašau, padėkit surasti namus, pasidalinkite informacija, pasiklausinėkite draugų ir pažįstamų, nes tikrai nesinori jos gr1žint atgal į prieglaudą, kur patyrė didžiulę baimę.

SKUBIAI ieškau nuostabiam šuniukui naujų namų. Prašau, padėkit surasti namus, pasidalinkite informacija, pasiklausinėkite draugų ir pažįstamų, nes tikrai nesinori jos gr1žint atgal į prieglaudą, kur patyrė didžiulę baimę.

Smilga 1 metų, biglio mišrūnė. Šunytė buvo atiduota migdyti, nes neklausė esamų šeimininkų (augino 4 pensininkai). Žinodami tik minimalią informaciją (šuniukas neauklėtas, nesocializuotas, išpaikintas kaip mažas vaikas, dažnai kandžiojasi ir „vagia" viską nuo stalo), surizikavom ir su didele meile pasiėmėm iš prieglaudos.

Deja, po 1/5 mėn. supratome, kad negalime jos auginti dėl tam tikrų priežasčių. Pirmiausia tai, kad ji nesusidraugauja su jau esamu šuneliu namie (jaučiama psichologinė konkurencija tarp šunų), rodo agresyvumą, kai jai kas nors nepatinka ir daroma prieš jos valią. Tačiau dabar ji daug labiau socializuota, yra beprotiškai meili, gera, greitai prisiriša prie žmogaus, žaisminga, supratinga, turi stiprų charakterį, gamtinius reikalus atlieka tik lauke, labai saugo tiek namus, tiek kiemo teritoriją, tiek ją globojančius žmones. Sutaria su draugiškais katinais ir šunimis.

Reikalingas aktyvus šeimininkas, kuris būtų jai autoritetas, stipraus charakterio, turėtų kantrybę ją auklėti, nes jos labai prireiks. Šunytė visada nori būti pirma, todėl reikalauja labai daug dėmesio. Kasdien privaloma aktyviai su ja bendrauti minimum 3 val. Geriausi namai būtų uždaroje kiemo teritorijoje, kur galėtų laisvai bėgioti ir žaisti. Yra čipuota, turi skiepų pasą, buvo keletą kartų pas veterinarą, nukirminta.

Tel.  8 615 62117, Raminta

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt