Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 6d. 14:49

Snieguolė ir septyni nykštukai: miško dovanos

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Vaikštinėjo vieną dieną vyriškiai po rudenėjantį mišką, kuris grybų pasirinkdamas, kuris uogų. Ką galima lietuviškam miške atrasti prasimaitinimui, tas ir tiko žmonėms. Tik štai...

Vaikštinėjo vieną dieną vyriškiai po rudenėjantį mišką, kuris grybų pasirinkdamas, kuris uogų. Ką galima lietuviškam miške atrasti prasimaitinimui, tas ir tiko žmonėms. Tik štai tokių radybų, tokios dovanėlės tikrai nė vienas nesitikėjo atrasiąs. Taigi, guli vidur miško samanų bei lapų sukleipusi dėželė, o joje septyni mažutėliai nykštukai betupį. Šalimais išsigandusi ir drebanti Snieguolė neramiai bėginėjanti. Nieko kito vyrukams neliko, kaip tik imti su savimi ir šias dovanėles. Štai tokia pasakėlė apie lietuviško miško gėrybes.

O Snieguolė su kūdikiais atsidūrė pas mus prieglaudėlėje. Ne visiems nykštukams likimas buvo mielaširdingas. Kai kurie iškeliavo ten, kur nėra skausmo, baimės, alkio. Kiti jau turi savo namučius ir nuoširdžius šeimininkus. O Snieguolė nubraukė nuo savo pečių visas praeities negandas ir virto nuostabia bei žavia šunyte. Žvilgtelėkit į nuotraukas, juk tikrai ji nuostabi, tiesa? Paskutinėje nuotraukoje matote, kokia ji atvyko pas mus.

Maldaujame jai globos, juk nevalia jos tokios grąžinti į voljerą, sušals!

Kaunas, 865282924, neringa@penktakoja.lt

Rekvizitai paramai:
VŠĮ „Penkta koja“
LT 984010042503006212 DnB bankas
Paskirtis: kalytei Snieguolei

Temos: 1 Nykštukai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt