Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„SOS gyvūnų“ katinėliai prašo laikinos globos

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

„SOS gyvūnų“ prieglaudoje prasideda pasirengimo žiemai darbai. Ačiū visiems, skyrusiems 2 proc. paramą nuo GPM, – dabar galima bus kur kas labiau pritaikyti namelius žiemai, į...

„SOS gyvūnų“ prieglaudoje prasideda pasirengimo žiemai darbai. Ačiū visiems, skyrusiems 2 proc. paramą nuo GPM, – dabar galima bus kur kas labiau pritaikyti namelius žiemai, įrengti ventiliaciją, eilėje šildymas, tvora ir kiti būtini dalykai. Vyksta remonto darbai mažųjų katulių namelyje, ruošiama daugiau vietų, nes artėja šalta žiema.

Tačiau... Vaikščiojantys pirmyn atgal darbininkai, atidarinėjamos durys ir taip toliau – tokioj situacijoj išsaugoti šilumą, švarą ir ramybę neįmanoma.

Todėl Ieškome žmonių, kurie galėtų laikinai pagloboti po vieną ar keletą katinėlių! Kokioms trims savaitėms, vėliau jie grįš į prieglaudą, jei nenutarsite priglausti suvisam. Visi jie skiepyti, būtų geriausia, jei turite kačių, kad ir jos būtų skiepytos.

Turim katyčių ir kačiukų, didesnių ir mažesnių, pūkuotų ir trumpaplaukių, baltų, baltmargių, juodulių, ir... juoduliukų. Sidabrinį rainį Arnį, pilkę Vilkę, baltą Blanką, ... Sesučių ir broliukų, mamyčių ir vaikučių, drąsuolių ir tų, kurie tūnos kampelyje taip tyliai, kad nė nepastebėsite. Beje, jie visi pratę ir prie mažų šunelių.

Labai būtume dėkingi už pagalbą geriems, atsakingiems žmonėms. Konsultuosim, įdėsim maisto ir kraiko, jei reiks, vaistukų.

Jei nežinote, ar esat pasirengę auginti katiną, ar kartais nesate alergiškas, tai puiki proga pasitikrinti!

Susisiekite su prieglaudos vadove Ilona tel. 8 683 69502, info@sos-gyvunai.lt ir atvykite į prieglaudą, kuri įsikūrusi Minsko pl. 33a, už Liepkalnio. Savaitgalis kaip tik jau čia pat!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt