TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų organizuojama akcija „Už sveikus gyvūnus“

Šių metų akcijos simbolika
Šių metų akcijos simbolika
Šaltinis: 15min
0
A A

„Tad būdami visa ko pertekę – tikėjimo, žodžio, pažinimo, visokeriopo uolumo ir mūsų meilės, - pasirodykite pertekę ir dosnumo“ (2Kor 8,7) Kaip daugelis žino spalio 4- ąją buvo...

„Tad būdami visa ko pertekę – tikėjimo, žodžio, pažinimo, visokeriopo uolumo ir mūsų meilės, - pasirodykite pertekę ir dosnumo“ (2Kor 8,7)

Kaip daugelis žino spalio 4- ąją buvo minima gyvūnų globėjo – šv. Pranciškaus diena. Šia proga kaip ir kiekvienais metais spalio mėnesį organizuojami įvairūs renginiai, skatinantys atkreipti dėmesį į gyvūnus. Šios idėjos vedami LSMU Veterinarijos akademijos studentų asociacijos nariai, spalio mėnesio pradžioje organizavo akciją:  „Už sveikus gyvūnus“, kurios tikslas – paremti beglobius gyvūnus Kauno apskrities beglobių gyvūnų organizacijose. Spalio 1-6 dienomis įvairiose Kauno miesto vietose, ne vienas Kauno miesto gyvetojas ar svečias turėjo galimybę pamatyti gyvūnais tapusius studentus, kurie rinko aukas pasakodami apie beglobių gyvūnų situaciją mieste. Per šią akciją surinktas lėšas skirstysime VšĮ Gyvūnų gerovės tarnybų  „Pifas“, VšĮ „Penktos kojos“ bei VšĮ „Lesės“ globotiniams.

Vidutinė vieno žmogaus auka paprastai būna apie 5–10 Lt, nors pasitaiko geradarių, nepagailinčių ir didesnės sumos. Paprastai akcijos metu surenkama apie 1,5 tūkst. litų. Šiais metais paaukojusiems didesnę sumą dovanojame rėmėjų pagamintas apyrankes su užrašu: „Aš myliu gyvūnėlius“.Jau trečius metus už surinktus pinigus Kaune esančiose gyvūnų prieglaudose gyvenantiems gyvūnams perkamas maistas, pavadėliai, antkakliai ir kiti būtini reikmenys. Gyvūnų prieglaudos pateikia būtiniausių dalykų sąrašus, o mes stengiamės pagal prieglaudų poreikius, optimaliausiai paskirstyti surinktas lėšas.

Kauno miesto apskrities prieglaudose  galime rasti kelis šimtus beglobių gyvūnų (daugiausia šunų ir kačių), pasitaiko ir kitokių naminių gyvūnų. Naujausiais duomenimis į gyvūnų prieglaudas patenkančių gyvūnų skaičius nuolatos auga. Dažniausiai į prieglaudas patenka benamiai gyvūnai iš gatvės. Šis faktas rodo,  jog palikdamas gyvūną gatvėje, žmogus  gali būti tikrai žiaurus jo atžvilgiu. Todėl svarbiausia -  atsakingai priimti sprendimą prieš įsigyjant augintinį, jog vėliau netektų imtis kraštutinumų.

Ačiū įstaigoms bendradarbiavusiomis su mumis ir įsileidusioms šią kilnią akciją į savo patalpas. Mūsų savanoriai budėti ir aukas rinkti galėjo: PLC „Mega“, Laisvės alėjoje, Prekybos miestelyje „Urmas“ LSMU Veterinarijos Akademijoje. 

Visi mylime gyvūnus ir savuosius laikome visu savo gyvenimu, tai kodėl negalime pagelbėti ir tiems, kurie yra niekam nereikalingi, atsigręžkime į beglobių gyvūnų problemą  ne vien akcijų metu, bet padėkime beglobių gyvūnų organizacijoms ir eilinę dieną...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt