Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 8d. 12:16

Šunelis labai prašo, kad išgelbėtumėte

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Maždaug prieš 10 d. (09.29)  į LGGD Vilniaus sk. kreipėsi moteris prašydama padėti pastoviai ar nors laikinai saugiai priglausti jaunutį, gal kokių 5 mėn. patinuką šunelį, kuris...

Maždaug prieš 10 d. (09.29)  į LGGD Vilniaus sk. kreipėsi moteris prašydama padėti pastoviai ar nors laikinai saugiai priglausti jaunutį, gal kokių 5 mėn. patinuką šunelį, kuris kaip iš dangaus nukrito viename Trakų m. garažų masyve. Šunelis labai jaukus, bėga prie kiekvienos mašinos prašytis pagalbos, meilinasi prie žmonių, liūdnomis akimis prašydamas maisto trupinėlio. Išgirskite jaunučio šunelio nebylią maldą rasti saugią pastogę, nes ilgai sveikas ir saugus gatvėje jis neišbus. Kadangi pats bando gelbėtis ir eina prie visų, kurie tik pasirodo tų garažų teritorijoje, jis gali sutikti ir pikto linkintį žmogų, kurių deja mūsuose vis gi daugiau, nei jautrių svetimam skausmui.

Dėl bėdoje patekusio šunelio skambinkite tel. nr. 8 606 50618

Ačiū labai, žmogui, kuris spės laiku ištiesti pagalbos ranką meiliam keturkojui ir leis iš saugių laikinų namų jam ieškoti tų tikrųjų, pastovių.

Labai skubu.

Trakai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt