Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 19:58

Šuniukai tigriukai ieško namų

Čipolinas
Čipolinas

Ne aršūs kaip tigrai, ne dideli kaip tigrai, neriaumoja kaip tigrai, bet dryžuoti beveik kaip jie! Štai tokie tigriukai atkeliavo į „SOS gyvūnų“ prieglaudėlę Vilniuje. Susipaž...

Ne aršūs kaip tigrai, ne dideli kaip tigrai, neriaumoja kaip tigrai, bet dryžuoti beveik kaip jie! Štai tokie tigriukai atkeliavo į „SOS gyvūnų“ prieglaudėlę Vilniuje. Susipažinkite, Vyšniukas ir Čipolinas. Jiems abiems apie 5 mėnesius.

Vyšniukas – smulkiausias, mažiau baltos spalvos turintis šunytis. Jo žibančios akytės taip ir sako: „Ateik, žmogau, išbučiuosiu! Juk niekad neturėjau gerų draugų, man gailėjo glamonių ir dėmesio... O juk dar mažas aš, noriu žaisti, būti glostomas, mylimas, mokytis ir, kas be ko, skanėstų visokių gauti!“

Čipolino šypsena jau iš tolo šviečia. Šis šunelis kiek drąsesnis už brolį ir kupinas geros nuotaikos. Pakasyk pilvelį, parodyk dėmesį - ir abu tigrinukai jus įsimylės! Abu nebus storakailiai, jiems reiktų gyventi namie, ne voljere ar prie būdos. Kaip visiems jauniems šuneliams, reikia gero elgesio pamokų, bet viskas įveikiama.

Nėra dideli dabar ir neaugs dičkiais, bus vidutinio ūgio. Laukia naujų šeimininkų prieglaudoje Minsko pl. 33a. 

Laukia naujų šeimininkų ir 2,5 mėn. kalytė Mišelė. Juoduliukė labai smagi ir aktyvi, didelių šunų nebijo, žmonių nebijo, nieko nebijo! Geras daiktas ta vaikystė... Kaip smagu ją leisti būtų ne voljere, o su savo šeima.

Dėl šuniukų skambinti 8 683 69502, dėl Mišelės - 8 683 39826.

Su dovanojimo sutartimi ateityje - žymi nuolaida sterilizacijai/kastracijai.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt