Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gegužės 5d. 10:17

Šuniukas Markas labai ieško namų. Padėkite jam juos rasti.

Šunelis Markas ieško naujų ir mylinčių šeimininkų. 2012 m. sausio mėn. išgelbėtas iš sanitarinės tarnybos UAB "Grinda". Šeimininkams pasikeitė gyvenimo būdas, jie nebegalės juo...

Šunelis Markas ieško naujų ir mylinčių šeimininkų. 2012 m. sausio mėn. išgelbėtas iš sanitarinės tarnybos UAB "Grinda". Šeimininkams pasikeitė gyvenimo būdas, jie nebegalės juo tinkamai rūpintis, tačiau nuoširdžiai tiki, kad šuniukui pavyks surasti kitus, pastovius ir rūpestingus šeimininkus. Šunelis dabar gyvena pas dabartinius šeimininkus, kurie norėtų supažindinti Jus su Marku. Jie pastebėjo keletą šunelio požymių ir nori pasidalinti, kad Markas rastų kuo greičiau naujus namus.

Štai ką pasakoja apie jį dabartiniai šeimininkai: "Markui yra 7-8 m., šunelio subrendęs žvilgsnis, nelabai linkęs žaisti, tik retkarčiais. Markas – labai sargus šuo. Saugo butą, saugo automobilį, saugo mus. Jeigu žmogus be baimės eina, glosto Marką – dažniausiai būna viskas gerai. Kai Markas pamato žmogų daug kartų, tad ir jis puola sveikintis. Nėra niekada buvusios agresijos nukreiptos prieš kitus šeimos narius. Maitinimo metu, taip pat, neagresyvus. Galima ir puodą patraukti ir jį paimti.

Šunelis turi vieną problemą, jis neturi priekinių dantų , dėl šios priežasties – maistas nėra iki galo kramtomas. Šeriamas tik košėmis be kietų priedų. Sausą (sudrėkintą) valgo tik kartais. Kaulų – išviso negalima duoti,"- pasakoja šeimininkas. Tai yra labai svarbus momentas, nes  būsimieji šeimininkai turi žinoti kaip maitinti Marką. Taip pat labai svarbus patarimas nuo dabartinių šeimininkų – nepermaitinti šuniuką.

Dabartiniai šeimininkai pastebėjo, kad Markas yra patyręs praeityje milžiniškas psichologines (baimės, padidėjęs jautrumas) ir fizines (yra ne vienas randas ant kūno) traumas. To pasekoje, dažnai labai jautriai reaguoja į triukšmą, judančius daiktus, greitus judesius, veiksmus jo kryptimi. Turi būti dažnai glostomas, kalbama su juo.

"Jei Markas kažko nori – išsireikalauja. Labiausiai mėgsta žiemą ir sniegą. Patinka pasivaikščiojimai miške, grybavimas. Teoriškai – visą laiką galėtų būti lauke, miške – kiek kartų jį vesi pasivaikščioti – tiek eis, niekada nenuils. Beje, jam būtini ilgesni pasivaikščiojimai, saugiai, stebint aplinką – pabėgiojimas be pavadėlio. Jei ryte pramiegi – Markas būtinai pažadins. Autoritetai – vyrai, labiausiai saugo – moteris. Labai paklusnus, ištikimas ir stebintis šeimos narius – ar jiems viskas gerai ar nėra pavojaus. Labai šeimyniškas, švelnus ir jautrus. Leidžiasi žaidžiamas mažamečių", – toliau pasakoja šeimininkas.

Markas yra protingas šuniukas, nes moka tokias komandas: "labas", "sėdėt", kartais "gult", "fu", "ateik čia", "į vietą".Jam labai patinka, kai šeimininkas jį glosto, pagiria, pasako gerus ir gražius žodžius. Taip pat jis supranta labai gerai ranka rodomą ėjimo kryptį – ja ir nueina. Beproto mėgsta „gaudyti" voveres miške (na jų niekada niekas nepagauna ir nepagaus).

Taip pat labai svarbus momentas, kad šunelis namie turi būti vienas, nes netoleruoja kitų gyvūnų. Bus dovanojamas atsakingiems šeimininkams, kurie būtinai atkreips dėmesį į dabartinių šeimininkų rekomendacijas.

Dėl Marko skambinti tel. 867449308

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt