Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sunkiai sergančio katinėlio Martyno istorija ir pagalbos prašymas

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ilgai gydžiau šį katinėlį, jam sulašinta ne vienas ir ne du buteliukai ausų lašiukų, suleistas ne vienas kursas antibiotikų, sunaudotas nesuskaičiuojamas kiekis ausų pagaliukų ir...

Ilgai gydžiau šį katinėlį, jam sulašinta ne vienas ir ne du buteliukai ausų lašiukų, suleistas ne vienas kursas antibiotikų, sunaudotas nesuskaičiuojamas kiekis ausų pagaliukų ir situacija negerėja... Gydytojos verdiktas - katinukui reikalinga ausies landos šalinimo operacija, nes kitaip taip katinėlis kankinsis visą savo likusį gyvenimą. Neatlikus operacijos tokioje ausyje dažnai kartosis uždegimai, kurie yra labai sunkiai gydomi. Šiuo metu katinėlio ausytė labai patinusi, jis ją drąsko, jam skauda. Savaitgalį pastebėjau, kad pūliai pradėjo keliauti link kakliuko, pūliukai graužia vidaus audinius, todėl vėl darosi tokia žaizdelė po kakliuku kaip anksčiau, pro kurią išeidavo pūliai.

Nelaukiau kol bus dar blogiau, todėl susiskambinau su Ilona iš SOS gyvūnų ir jį mums mielai suteikė nuolaidas Jakovo vet gydykloje į kurią ir nuskubėjom, AČIŪ Jums už tai. Katinėlis buvo parodytas gydytojai Margaritai, jam suleisti vaistai uždegimui mažinti, o trečiadienį planuojama operacija, kurios metu katinėlį dar ir kastruos, kad paskui dar kartą nemigdyti. Deja net ir su prieglaudos nuolaidom registratūroje pranešė, jog operacija gali apsieiti apie 600lt. Prisipažinsiu, jog nepatempiu tokių gydymo išlaidų, kai namie pastoviai turiu apie 15 globotinių, todėl jeigu kas nors gali bent kažkie paaukoti operacijos išlaidoms, mes su katinėliu būtume labai dėkingi.

Aš suprantu, kad tai ne Jūsų galvos skausmas, bet vis dėl to gal atsiras tokių žmonių, kurie supras mane ir nesmerks, jog neturėdama finansinių galimybių padėti pagalbos prašančiam gyvūnui, parsitempiau jį namo ir pradėjau gydyti. Sekmadienį už vizitą pas gydytoją ir vaistukus apmokėjau 67,58 lt, trečiadienį laukia operacija, kurios suma tikrai ne maža, todėl jeigu kas gali padėti palieku sąskaitos numerį žemiau. Ir nesvarbu ar tai būtų 5lt ar 50lt., būsim dėkingi už bet kokią pagalbą.

sąsk.nr. LT777300010110132470
LIUDMILA VIKTORIJA JASEVSKAJA
PASKIRTIS: Martyno ausies operacijai

Trūkstama parama: 495 Lt
Surinkta parama: 105 Lt

Ačiū visiems kas jau padėjo ir kas dar padės, AČIŪ už gerumą!!!  

O šio vargšelio atsiradimo pas mane istorija tokia:

Eilinę dieną užėjau į IKI parduotuvę nupirkti maisto savo augintiniams ir globotiniams, stoviu sau ramiai kasoje, kai tuo metu į parduotuvę užbėga sužalotas katinas ir pribėga prie kasininkių trindamasis į kojas ir prašydamas pagalbos. Pastebėjau, kad katino kaklas visas kruvinas ir pūliuoja, ausys taip pat. Suspaudė širdį, akys pildėsi ašaromis, bet laikiausi. Išėjęs apsauginis pagriebė katiną už pakarpos ir šveitė per duris nuo laiptų, kaip kokią šiukšlę tiesiai ant asfalto. Man išėjus katinėlis pribėgo prie manęs, paskui prie mašinos ir įšoko į ją, kai dėjau maišus. Turėjau maistelio, todėl pamaitinau jį tiesiog mašinoje ir širdis neleido jo iškrapštyti iš mašinos ir palikti toliau kankintis. Bandžiau kreiptis į gyvūnų globos organizacijas, bet pagalbos nesulaukiau.

Pasiskambinau Ilonai į SOS gyvūnus, ji pasiūlė pigesnį gydymą su jų prieglaudos nuolaida Naujininkų veterinarijos gydykloje. Nugabenau jį ten. Katinas baisiai vėmė ir viduriavo, buvo paskirti vaistai viduriavimui pristabdyti, probiotikai "Fermactiv", taip pat patarė bent pradžioje pamaitinti i/d konservukais. Kakle esančios žaizdos siūti negalėjo, nes būtų pažeidę kraujagyslę, todėl kasdien reikėdavo pravalyti pulius peroksidu, nukrapštyti pridžiūvusius išsiskyrusius kūno skysčius ir į žaizdą berti beneocino miltelių. Ausys buvo baisios padėties, pilnos ausų erkučių, ilgai negydytos, pūliuojančios, vienoje rasta ataugų. Buvo skirti antibiotikai ir ausų lašai "Canaural", paskui ausų lašai "Dexoryl". Šiuo metu žaizda jau užsitraukė, bet ausų būklė dar nėra gera, viduriavimas ir vėmimas baigėsi, bet virškinimas dar nesusitvarkęs, dar paviduriuoja, todėl ir toliau duodam probiotikų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt