Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sužalotai katytei Migdolei labai reikalinga Jūsų parama ir pagalba.

Šaltinis: 15min
0
A A

Pakilus pavasario saulei, kovo pradžioje, po vieno daugiabučio balkonu, Viršuliškėse, vaikai pastebėjo baltą sustėrusią, į kamuoliuką susisukusią, sužalotą katytę. Išsigandusiom...

Pakilus pavasario saulei, kovo pradžioje, po vieno daugiabučio balkonu, Viršuliškėse, vaikai pastebėjo baltą sustėrusią, į kamuoliuką susisukusią, sužalotą katytę. Išsigandusiom didžiulėm žaliom akim ji žiūrėjo į smalsuolius ir tyliai kniaukė prašydama pagalbos. Vienas vaikas ištiesė rankas, o balta plunksnytė nesipriešino – prisiglaudė ir sutiko būti globojama.

Vaikas parnešė nelaimėlę namo. Katytė negalėjo minti galinės letenos, sumušta buvo ir uodegėlė, panašu, lūžusi. Migdolė meili, naminė katytė, nėra abejonių, kad iškrito iš balkono arba pamesta papuolė po ratais. Tik klausimas, ar kas jos ieško… Šeima, priglaudusi MIgdolę, nedelsiant rajone iškabino skelbimus, nuolat sekė informaciją apie dingusius gyvūnus internete, tikėdamiesi, kad atsiras tikrieji katytės šeimininkai.

Praėjo savaitė – tyla. Gaila, tik ne priglaudusios Migdolę šeimos namuose. Žmonės turi savo tris išlepintus katinus, kurie nepakenčia viešnios, visais būdais bando ją nuskriausti, engti. Namuose įtampa. Žmonės pradėjo ieškoti pagalbos, kas galėtų Migdolę priglausti.

Kaip būtų viskas paprastai, jei tik reikėtų „kažkam priglausti“. Tik bėda, jog viskas kur kas sudėtingiau: visų pirma reikia skubėti į gydyklą, pas traumatologą. Neaišku, kas jos pilvui, ar nėra sumušimų, keistai patinęs – reikia echoskopijos. Tik 03-12 sužinosime, ar bus reikalinga kojos operacija, kokia apskritai ligoniukės būklė. Išgydyta, sterilizuota galės dairytis namų. Bet kol kas laukia ilgas gydymas. Larisa, kurios šeimoje atsirado Migdolė, labai ieško globos perėmėjo, nes namuose tarpusavy nesutaria jos augintiniai, ir ilgai katytė negali likti šiuose namuose.

Dėkojame Larisos vaikams ir šeimai už globą ir pagalbą.

Migdolė nepaprasta katytė – švelnaus pusilgio kailio, didžiulėm žaliom akim, dar visai jaunutė. Labai patikli, švelni, noriai bendrauja su žmogumi. Daug murkia, drąsi, smalsi. Labai greitai adaptavosi naujoje aplinkoje. Migdolė toleruoja ir kitas kates, nėra dominuojanti. Trokšta bendravimo su žmogumi, dėmesio, saugumo.

Ieškoma globa Migdolei iki jai surasime naujus, ištikimus šeimininkus.

Taip pat labai prašome prisidėti prie Migdolės gydymo. Vien apžiūrai, rentgenams, echoskopijai ir sterilizacijai reikės daugiau nei 200 lt.

Po apžiūros paaiškės, kiek kainuos, jei bus reikalinga, operacija ar įtvaras/gipsas, vaistai. Patikslinsime tuoj po gydytojos apžiūros.

Labai prašome prisidėti ir mums padėti suteikti Migdolei šansą į gražų, saugų gyvenimą.

skambinkite: 8689 73782, 8615 58898

rašykite: info@rainiukas.lt

skaitykite: http://www.rainiukas.lt


prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi


Mūsų rekvizitai paramai:


VšĮ „Rainiukas“, 302733794


A/S LT 56 7300 0101 3075 8928


Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pagalba
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt