Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Švelniajam Memfiui – švelnių šeimininkų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Memfis sykiu su sesutėmis Antalija ir Sevilija atkeliavo į „SOS gyvūnų“ kiemą (tiesiogine to žodžio prasme) „Maximos“ maišelyje. Tiesa, rytą atėjusios į prieglaudą maišelyje...

Memfis sykiu su sesutėmis Antalija ir Sevilija atkeliavo į „SOS gyvūnų“ kiemą (tiesiogine to žodžio prasme) „Maximos“ maišelyje. Tiesa, rytą atėjusios į prieglaudą maišelyje radom tik mergičkas – Memfis pasivaikščiojo aplink, suprato, kad geriau nebus ir jau tada atpėdino, murksėdamas ir uodegą iškėlęs, pas žmones. Tai, kad aplink skalijo šunys, jam pasirodė dėmesio neverta smulkmena. Paimtas į glėbį ramiausiai įsitaisė ir ėmėsi ne tik murkti, bet ir minkyti „rankutėmis“, iš malonumo net prisimerkdamas. Na, prisimerkdavo dar tikriausiai ir todėl, kad akytę dešinę skaudėjo dėl nemenko uždegimo, kuris greit buvo išgydytas.

Memfis – taikus katinas, puikiai sutaria su kitais murkliais, bet mėgsta žaisti ir pats vienas. Geriausiai sutaria su mažiausiuoju mano namų svečiu – poros mėnesių katuliu, „šefuoja“ jį, kantriai leidžiasi mažojo kramtomas ir tampomas, iškenčia karstymą ant kupros ir šiaip toks puikus „vyresnis brolis“.

Kadangi atšalus orams prieglaudoje Memfis peršalo ir atsinaujino akies uždegimas, dabar jis svečiuojasi mano namuose – akis jau sveika, todėl jau ieškome jam namų. Pabuvojęs ir, rodos, išsyk, pripratęs prie erdvesnių nei prieglaudėlėje „apartamentų“, miegojimo „savam foteliuky“, o ir lovoj, jis tikrai nebegali grįžti į prieglaudą. Todėl siūlau atkreipti dėmesį į Memfį visiems, kurie ieško švelnaus (tiek kalbant apie kailį, tiek apie būdą) pūkinio katino. Memfis (~ 6 mėn.) protingas, imlus „negalima lipti ant stalo“ ir panašioms komandoms. Tvarkingas ir švarus. Sveikas, paskiepytas, kastruotas.

Dėl Memfio skambinkite +370 610 30574, rašykite info@sos-gyvunai.lt, Vilnius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt