Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 4d. 12:56

Tai kam, negali atsispirti (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Portas dienos šviesą išvydo ir laisvės oro įkvėpė pats paskutinis. Kiti Mirtos šuniukai jau buvo apsupti globėjų rūpesčiu, viena sesutė jau iškeliavus į vaivorykštės šalį, o Portukas tiesiog atsisakė pasiduoti. Pačią baisiausią mirtinų virusų ataką jis atrėmė pats, palaikomas tik savo mamytės.

Portas dienos šviesą išvydo ir laisvės oro įkvėpė pats paskutinis. Kiti Mirtos šuniukai jau buvo apsupti globėjų rūpesčiu, viena sesutė jau iškeliavus į vaivorykštės šalį, o Portukas tiesiog atsisakė pasiduoti. Pačią baisiausią mirtinų virusų ataką jis atrėmė pats, palaikomas tik savo mamytės. Todėl globėjams tereikėjo jį truputėlį paremti ir džiugiai stebėti sulig kiekviena diena augantį apetitą, smagius žaidimus ir begalinį norą gyventi.

Portas labai linksmas, žaismingas ir aktyvus. Mėgsta ir vertina žmogaus kompaniją, jam tiesiog būtinas dėmesys ir aktyvus bendravimas. Jei ieškote ištikimo draugo, kuris visuomet būtų šalia ir jus palaikytų - Portas kaip tik jums. Vienas už visus - visi už vieną. Šiam mielam meškučiui tikrai sunku atsispirti, tad, jei susidomėjote skambinkite +37061492292 (Aistė)

Jei galite pervesti pinigėlių, išleistų Porto gydymui, nurodykite, kad jie Mirtos Portui, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

SEB LT69 7044 0600 0773 2278

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

17:35
01:02
46:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt