Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Taškuotanosis Ramunėlis ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Paseksiu jums pasaką: gimiau aš baltas kaip sniegas gražutis katinukas, tik truputį paspalvintas juodai, kaip dažais nutaškytas. Pasaulis buvo mažas ir jaukus, šiltas, murkiantis....

Paseksiu jums pasaką: gimiau aš baltas kaip sniegas gražutis katinukas, tik truputį paspalvintas juodai, kaip dažais nutaškytas. Pasaulis buvo mažas ir jaukus, šiltas, murkiantis. Paskui atsivėrė akys, o smalsi nosytė pradėjo landžioti iš guoliuko, iš po mamos pilvuko: o kas ten toliau? kas ten už kampo? Man sakydavo - kvailas, nelįsk, primuš tave kas nors šitame piktame kieme. Ir mušė. Ir liūdėjau. Ir... paliūdėjęs vėl eidavau prie žmogaus.

Labai laukiu naujos šeimos, kur dovanosiu savo švelnumą ir būsiu mylimas. Esu ne pats gražiausias, ne veislinis, bet aš juk geras!

***

Ramunėlis išgelbėtas iš nedraugiško kiemo ir šiuo metu laukia savo laimės namų globoje Vilniuje. Jis jaunas, stiprus, truputį apvalus katinas, gražiai išsiprausęs ir žavintis sodriai gintrinių akių žvilgsniu. Jau kastruotas. Nežinome, ar jo pasaka atitinka tikrovę - galbūt kažkada jis buvo naminis, tik žmonės pažaidę išmetė... Šiaip ar taip, Ramunėlis nedaro problemos iš to, kad reikia gyventi viduje, randa kraiko dėžutę, gerai ėda ir laukia lankytojų. Gkobėja pasakoja, kad Ramunėlis žaismingas, mėgsta būti prie žmogaus, draugiškas, tvarkingas, mėgsta žaisti pasislėpdamas ir gaudydamas žaisliuką. Nėra tampoma lėlė, jei jam nusibos būti liečiamam, parodys, tik reikia atsižvelgti į jo norus ir nenorus. Tai juk katinas. Su kitais katinais jis, beje, nenori draugauti, jis užėmęs lyderio poziciją, tad jam ieškomi namai be kitų kačių.

Dovanojamas su VšĮ „Mažoji Liza" dovanojimo sutartėle (ir nuolaidomis kai kurioms vet. paslaugoms Vilniuje) atsakingiems, brandiems žmonėms. Susitarus paštu ar telefonu, galėsite jį aplankyti ir pabendrauti, ar tinkate vieni kitiems.

Jei būgštaujate, kad suaugęs katinas nepripras naujuose namuose, norime patikinti, kad esam padovanoję ne vieną ir ne 10 suaugusių kačių  naujus namus, ir absoliuti dauguma puikiai pritapo ir laimingai gyvena su mylinčiais šeimininkais.

Dėl Ramunėlio skambinti 8 600 14377, rašyti info@mazojiliza.lt. Vilnius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt