Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tautmilės prieglaudėlės“ globotiniai atšoko savo Naujuosius kitoje prieglaudoje! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo šiol gruodžio 28 skelbiama Naujųjų metų diena „Tautmilės prieglaudėlėje“!

Nuo šiol gruodžio 28 skelbiama Naujųjų metų diena „Tautmilės prieglaudėlėje“! Nors naujų patalpų durys (Rasų g. 39 ) jau kurį laiką varstomos kasdien, vakar jos pagaliau atsivėrė ne darbui, o šventei!

Tautmilė su savo nedidele komanda suprato, kad pats laikas prieglaudėlės duris atverti oficialiai, o kaip dar pašventinti tokį svarbų reikalą, jeigu ne tikra švente? Svečius jau prie durų pasitiko užžiebti deglai, romantiška muzika, šimtai žvakučių, Kalėdų kvapas, žybsinčios lemputės ir tai, dėl ko ir buvo pradėtas šis ilgas ir nelengvas kelias, būrys laimingų keturkojų! Vakar čia susirinko tie, kurie galėjo, kurie padėjo, kurie visą laiką buvo arčiausiai Tautmilės ir palaikė šaunių merginų ir Vadimo stebuklingus darbus.

Šį smagų vakarą visi prisiminė tai, kas buvo nuveikta dėl Tautmilės ryžto ir Jūsų didžiausios pagalbos, kai kurie plūdo su dovanomis, kai kurie pradėjo rinkti Tautmilės globotiniams „angeliukų“ kolekciją, kuri, rikiuosis ant specialiai tam sukaltos lentynos ir saugos čia atvykstančius keturkojus. Vėliau, pagal senovės lietuvių tradicijas, į ugnį barstėm gintaro dulkes, linkėjome komandai ir gyvūnėliams gražiausių dalykų tegul išsipildo!

Tie, kurių vakar nebuvo kartu (nesvarbu, pažįstami jie ar ne), čia esate visada laukiami, tik nepamirškite atsivežti ir ant lentynos patupdyti savo angeliuką (o prieš atvažiuojant paskambinti)!

Didžiausia padėka nuo Tautmilės komandos visiems padėjusiems, prisidėjusiems ir tiems, kurie nepamirš būti šalia ir ateityje!

Adresas: „Tautmilės prieglaudėlė“, Rasų g. 39, Vilnius. tel. 8 650 71786 (Tautmilė)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt