Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teta Beta: mažais žingsneliais namų link

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikriausiai neatsiras suaugusiojo, kuris neprisimintų Tetos Betos ir laidos „Labanakt vaikučiams“. Nuostabi laidelė vaikams ilgai džiuginusi kelias kartas, suteikdama be galo...

Tikriausiai neatsiras suaugusiojo, kuris neprisimintų Tetos Betos ir laidos „Labanakt vaikučiams“. Nuostabi laidelė vaikams ilgai džiuginusi kelias kartas, suteikdama be galo daug džiaugsmo. Jūs nekantriai laukdavote vakaro, tekini bėgdavote iš kiemo namo pamiršę draugus ir smėliadėžėje palikdami mylimus žaislus. Svarbiausiai buvo praleisti vakarą Tetos Betos draugijoje.

Tačiau... Jūs jau užaugote, Jūsų vaikai susirūpinę stebi Teletabių gyvenimą, o sako, kad Teta Beta kažkur lyg pradingo...

Nežinau, kaip yra iš tikrųjų, bet mane irgi vadina Teta Beta. Ir aš niekur pradingti nesiruošiu. Esu rami, gan didelė, labai švelnaus kailiuko tetulytė. Na, gal tetulytė ir nelabai tinkamas žodis apibūdinti mane, nes man dar tik 3 metukai, bet... sako, kad ramybė ir gėris, kuriais aš spinduliuoju nustelbia viską.

Esu sterilizuota, paskiepyta kompleksiniu skiepu, gavusi vaistų nuo vidaus parazitų. Galite laisvai mane paimti ant rankų, laikyti, nešioti, man labai patinka taip gulėti. Nesu iš išrankiųjų katyčių – man viskas tinka, viskas gerai. Tai Jūs tyliai pasvajojate apie nuosavą vilą ant jūros kranto, o mano svajonės labai žemiškos - iki pilnos laimės tetrūksta šiltų namų ir mylinčio žmogaus. Būtų tobula! Mažais mažais žingsneliais einu savo svajonės išsipildymo – namų link.

Jeigu norite kasdien klausytis švelnaus murkimo pavidalu sekamų pasakų, jeigu norite, kad Jūsų namus apgaubtų gėris ir ramybė, o širdį džiugintų mieli vaikystės prisiminimai, skambinkite 8 603 73007. Su didžiausiu malonumu apsigyvensiu Jūsų namuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt